Казахська-Російський Словник, Glosbe

27.07.2015

казахська українська Словник онлайн

Ласкаво просимо до словника казахська — російська. Будь ласка, напишіть слово або фразу, яку Ви хочете перевірити, в текстовому полі ліворуч.

додати переклад Недавні зміни

Glosbe є домом для тисячі словників. Ми пропонуємо не тільки словник казахська — російська, але й словники для всіх існуючих пар мов — онлайн і безкоштовно. Перейдіть на головну сторінку нашого сайту, щоб обрати з доступних мов.

Translation Memory

Glosbe словники є унікальними. На Glosbe ви можете перевірити, не лише переклад мовами казахська або українська: ми надаємо приклади використання, показуючи десятки прикладів перекладу речень, що містять перекладені фрази. Це називається «память перекладів» і дуже корисно для перекладачів. Можна побачити не тільки переклад слова, але і як він поводиться в реченні. Наша память перекладів надходить в основному з паралельних корпусів, які були зроблені людьми. Такий переклад речень є дуже корисним доповненням до словників.

Статистика

В даний час у нас є 9 716 перекладених фраз. В даний час у нас є 5729350 перекладів пропозицій

Співпраця

Допоможіть нам у створенні найбільшого казахська — українська словник онлайн. Просто увійдіть і додайте новий переклад. Glosbe є спільним проектом і кожен може додавати (або видаляти) переклади. Це робить наш словник казахська українська справжнім, оскільки він створюється носіями мов, які використовують мову щодня. Ви також можете бути впевнені, що будь-яка помилка в словнику відремонтувати швидко, так що ви можете покластися на наші дані. Якщо ви знайшли помилку або ви зможете додавати нові дані, будь ласка, зробіть це. Тисячі людей будуть вдячні за це.

Ви повинні знати, що Glosbe не зберігає слово, а думка про те, що означають ці слова. Завдяки цьому, за рахунок додавання одного нового перекладу, створюються десятки нових перекладів! Допоможіть нам розвивати Glosbe словники і подивіться, як ваші знання допомагають людям по всьому світу.

Короткий опис статті: казахсько російський словник Казахська — російська онлайн словник на Glosbe, безкоштовно. Огляд 9 716 фраз і 25 708 спогадів перекладу. казахська, російська, словник, переклад

Джерело: Казахська-Російський Словник, Glosbe

Також ви можете прочитати