Китайська мова курси китайської мови

05.07.2015

Додатково:
Великий могутній… китайська мова

Трохи про Китаї

Китай — супердержава, де тисячолітні культурні традиції поєднуються з економікою, що динамічно розвивається і високими технологіями. Поступово ця велика країна починає відігравати одну з провідних ролей на світовій арені. З кожним роком економічні зв’язки міцніють і між Китаєм і Білоруссю.

не Дивно тому, що китайська мова є однією з найбільш досліджуваних сьогодні. Це робота над собою з перспективою на майбутнє!

Лінгвістичний центр «Стеллар» пропонує спеціальні програми для дорослих, підлітків та дітей, які вирішили вивчити китайську мову.

1. Курси китайської мови включають в себе 3 рівня:

  • початковий
  • середній
  • просунутий

Таким чином, Ви можете почати навчання як «з нуля» (початковий рівень), так і з будь-якого іншого рівня (в залежності від підготовки).

Навчання триває чотири семестри.

Наш курс являє собою ефективне всебічне вивчення китайської мови. Навчання включає постановку правильного вимови за нормами путунхуа (загальноприйнятого китайської мови). В ході освоєння китайської фонетики враховуються труднощі, пов’язані з особливостями артикуляційної бази носіїв російської мови. В курсі поєднуються два аспекти вивчення граматики та стилістики англійської мови: розуміння граматичних структур та особливостей мовної системи і відпрацьовування автоматичного використання граматичних конструкцій в конкретних мовленнєвих ситуаціях. Разом з освоєнням фонетики і граматики учні набувають хороший лексичний запас, структурований за такими темами як «Знайомство», «Цифри і час», «Кількість і якість», «Сім’я», «Мій дім», «Їжа» і т. д. Вивчення лексики здійснюється за допомогою інсценізації різних життєвих ситуацій: «У магазині», «У ресторані», «На прийомі у лікаря» і т. д. Курс включає вивчення ієрогліфічної писемності. Учні опановують основи каліграфії, набувають знання про сутності, походження та типів ієрогліфічних знаків. В курсі одночасно вивчаються 214 ключових ієрогліфічних знаків і найбільш часто вживані ієрогліфи. Курс також передбачає отримання учнями, за допомогою вивчення мови, знань про реалії китайської життя, менталітеті і культури китайського народу.

В курсі використовуються матеріали китайського видавництва «Beijing Language and Culture University Press», підручник Тощо Задоєнко, Хуан Шуин «Початковий курс китайської мови», «Китайсько-російський навчальний словник ієрогліфів» Ван Луся, С. П. Старостиной, посібник для влекательного вивчення ієрогліфіки «Китайські ієрогліфи в картинках» та ін

Вартість навчання :

По закінченні курсу студенту видається сертифікат «Stellar-Центру» встановленого зразка із зазначенням необхідної інформації. У ньому вказуються терміни навчання, кількість академічних годин і отриманий рівень володіння мовою.

2. Курси китайської мови для школярів

На заняттях використовуються матеріали різних зарубіжних видавництв (Насамперед — «Pekin University Press»), а також — книги російських авторів. З нами Ваша дитина не тільки вивчить розмовна мова, але й освоїть основи ієрогліфіки. Він зможе говорити на такі теми, як: «Знайомство», «Сім’я», «Хобі», «Школа», «Здоров’я», «Їжа», «Навколишнє середовище» і багато інших.

Короткий опис статті: китайський словник Stellar – курси іноземних мов. Величезний вибір мовних курсів. Пропонуємо записатися на курси англійської мови в Мінську. Курси іноземної мови, курси англійської в мінську

Джерело: Китайська мова — курси китайської мови

Також ви можете прочитати