Китайська мова, словники китайської мови

07.07.2015

Словники китайської мови

В даному розділі вашій увазі надані Словники з китайської мови. Китайську мову можна вивчати не виходячи з дому. Тепер це можливо. І звичайно ж з самого початку вам необхідно завжди мати під рукою словник. Тут ви знайдете велику кількість необхідних для вас словників.

Першим ділом скачайте «Китайсько-російський тематичний словник 3000 найбільш уживаних слів» автора Суханов В. Ф. З цим словником ви відразу наберете словникову базу. Словник містить 3000 найбільш уживаних слів, додаток часто вживаних ввічливих слів і фраз, покажчик. Словник побудований за граматичним категоріям і розбитий на два розділи — самостійні і службові слова. Слова розташовані за фонетичним алфавітом китайської мови.

Так само скачайте «Великий китайсько-російський словник» в чотирьох томах, автора Ошанін В. М. Даний словник містить близько 16 тисяч гніздових ієрогліфів і понад 250 тисяч похідних слів і виразів. Словник створено на основі китайських словників «Гоюй цыдянь», «Сяньдай ханьюй цыдянь», «Цыхай». При роботі над словником використані і інші лексикографічні роботи, публікувалися в Китаї та за його межами аж до 1979 р. а також матеріали неопублікованої рукопису «Китайсько-російського словника», складеної в 1938-50 рр. колективом китаїстів під керівництвом академіка В. М. Алексєєва, і особисті картотеки, накопичені авторами-укладачами цього Словника і іншими співробітниками інституту Сходознавства.

Коли вже освоїли ази китайської мови вам знадобитися «Короткий словник труднощів китайської мови» авторів Прядохин М. Р. Прядохина Л. В. Словник являє собою універсальний довідник з питань нормативного вживання китайських лексичних і граматичних засобів, а також з практичної стилістики китайської мови. Призначений для викладачів і студентів Вузів і учнів середніх шкіл з викладанням китайської мови.

Так само користуйтеся словниками авторів Баранова З. В. Котова А. В. Фанлай Е. Ян Юньхуа та інші.

Зміст розділу Словники китайської мови

Короткий опис статті: китайський словник Словники китайської мови Словники китайської мови

Джерело: Китайська мова, словники китайської мови

Також ви можете прочитати