Китайський для «чайників.

07.07.2015

Перші двадцять ієрогліфів.

Важливі зауваження:

Незважаючи на те, що існує велика спокуса вивчити китайську за один короткий курс, необхідно визнати реальність, яка полягає в тому, що без знання ієрогліфів повноцінна комунікація в Китаї неможлива. Це тривалий і серйозний, але реальний шлях.

Ми починаємо вивчати самі прості в написанні ієрогліфи, поступово переходячи до більш складних. Прості ієрогліфи не тільки дають можливість зрозуміти логіку китайської писемності. Вони є давніми символами, знайомство з якими дозволяє включити в процес навчання прадавні архетипи китайської цивілізації. Ці архетипи працюють на підсвідомому рівні, що різко підвищує ефективність навчання.

Шлях у тисячу ієрогліфів почнеться у нас з перших двадцяти. За ними підуть перші п’ятдесят, сто, а потім і триста ієрогліфів. В подальшій роботі Вам захочеться отримати більше інформації, тоді Ви можете сміливо звернутися до академічних підручників, словників, матеріалів на китайській мові. У цей період Вам також захочеться спробувати себе у каліграфії, і Ви, безсумнівно, отримаєте прописами ієрогліфів.

Увага:

Отже, перші двадцять знаків:

Знаки – тобто власне ієрогліфи, та їх складові частини – графеми, які самостійно зазвичай не вживаються. Іноді один і той же знак є і графемой, і самостійним ієрогліфом.

Крупним шрифтом виділені ті ієрогліфи, які легко запам’ятати і які принципово важливі для подальшого вивчення. Знаючи їх, буде легше запам’ятати більш складні ієрогліфи.

що Зустрічаються в объясняющем тексті ієрогліфи, надані для утворення асоціативних зв’язків, пасивного запам’ятовування. Знайомство з ними допоможе Вам вловити логіку китайського ієрогліфічного письма, «відчути смак» мови. Їх не потрібно спеціально заучувати!

Звучання ієрогліфів дано в доданому диску, де слова цього уроку подано у вигляді слайд – шоу і МР3 файлу.

Цифра «один» — «одиниця». Запам’ятовувати навіть не потрібно, і так все ясно. Відразу і назавжди!

Цифра «два».

Використовується в перерахуванні. Майте на увазі, що якщо мова йде про кількісному рахунку, використовується інший ієрогліф –

Короткий опис статті: китайський словник

Джерело: Китайська для «чайників»

Також ви можете прочитати