Книга «Російсько-татарська словника., скачати безкоштовно, читати

11.07.2015

Книгоноша .Net — Електронна бібліотека. Скачай і читай книги онлайн
найпопулярніші книги

Книги збільшують кругозір людини, розвивають його духовний світ і пізнання. Мабуть, читання – це одне з найдавніших культурних занять і, як і всі інші види діяльності людини, процес читання так само еволюціонує. Завдяки появі і широкої популяризації комп’ютерів та Інтернету, будь-яка людина може не відлучаючись від монітора абсолютно безкоштовно читати книги онлайн .

Наш сайт являє собою онлайн бібліотеку електронних книг . де Ви зможете безкоштовно читати книги . які Вас цікавлять. На сайті Вас чекає безліч книг, розсортованих за літературними напрямами. Так само для Вас ми створили пошук, за допомогою якого Ви зможете швидко відшукати потрібну Вам книгу і отримати до неї доступ без реєстрації і всяких смс .

Якщо ви не бажаєте або просто не маєте можливість читати книги онлайн . ми надаємо можливість безкоштовно, без реєстрації і смс скачати електронні книги в форматі txt . Ноутбуки, ПК, нетбуки, сучасні мобільні телефони, смартфони, КПК… всі вище перераховані пристрої підтримують цей формат.

Книгоноша. Net — безкоштовна електронна бібліотека . яка створена для людей будь-якого віку і смаків. Ми завжди вдосконалюємо нашу електронну бібліотеку книг . щоб читання було для Вас цікавим та комфортним.

Короткий опис статті: українська словник Автор: Ганієв Ф. А. Назва: Російсько-українська словник Видавництво: Інсан Рік: 1997 ISBN: 5-85840-286-0 Кількість сторінок: 720 Формат: DjVu Розмір: 82.93 Мб Мова: Російська Анотація: Цей словник, також, сучасних письменників, росіян, творах, слова, включені, застарілі, значне, що зустрічаються, Автор, общественнополитический, науково-технічної, термінології, приділено увагу, розмовних, просторічних, Велике

Джерело: Книга «Російсько-українська словник» — завантажити безкоштовно, читати онлайн

Також ви можете прочитати