Купити голосовий перекладач ЭКТАКО (ECTACO) в Україні

08.07.2015

У нас ви можете придбати електронний голосовий перекладач в Україні

Володіти як мінімум двома іноземними мовами сьогодні це не тільки престижно, але ще дуже і дуже актуально в сучасному світі. Подорожі, закордонні відрядження нерозривно пов’язані з нашим життям, і щоб відчувати себе впевнено і комфортно, незалежно від того в якій країні ви перебуваєте, необхідно знати англійську або німецьку, французьку мови, або хоча б основні базові слова: як пройти, скільки коштує, де розташований будинок? Ось тільки не завжди людина може продемонструвати добрі знання іноземної мови, так і вивчити його за короткий період часу не так вже й легко. А якщо у вас на руках палаюча путівка або відрядження за кордон, не будете ж ви відкладати дані заходи на невизначений час через брак знань іноземної мови. Адже будь-яка подорож в іншу країну – це завжди нові, яскраві емоції та враження, які залишаються на все життя.

Ваша поїздка в чужу країну стане ще більш яскравіше, якщо ви зможете знайти спільний діалог з місцевим населенням. У цьому вам допоможе кишеньковий перекладач, за допомогою якого ви не тільки зможете подивитися значення слова, але і легко, а головне швидко вивчити елементарні і найпопулярніші фрази. На сьогоднішній день унікальною річчю є електронний перекладач Эктако Multilux. Його головна особливість – це можливість переводити в лічені секунди довільний текст з голосу без допомоги інтернету. Він дуже зручний, компактний, функціональний у використанні. У будь-якому куточку світу ви будете почувати себе як вдома. Програма підтримує кілька десятків іноземних мов. У вільний час електронний перекладач стане вашим вірним і надійним вчителем. Спеціальна програма – інтерактивний курс вивчення іноземної мови дозволяє освоювати ази іноземної мови, навіть коли ви перебуваєте за кермом автомобіля. Перекладач також містить спеціалізовані словники. Наприклад: словник юридичної лексики, фінансової, медичної, ділової, і словник телекомунікаційних термінів. З ним легко вивчати мови, перевіряти свою вимову, вивчати нові слова, будувати складні або прості речення.

найсучасніший електронний голосовий перекладач в Україні

У процесі розробки були впроваджені: багаторічний досвід в сфері лінгвістики і всі переваги Андроїд. Лінгвісти, інженери, програмісти компанії доклали всі зусилля і знання для створення пристрою, що відповідає запитам сьогодення.

Таким чином, електронний перекладач Эктако це:

— наявність величезного вибору мовних пар: англо-російська (російсько-англійська), іврит-руська (українська – іврит), китайсько-російська (російсько-китайська та інші мови;

— швидке автоматичне розпізнання мови;

— кілька режимів роботи;

— можливість сортувати фрази в Обраному за певних категорій;

— спілкування в режимі діалогу без додаткових натискань;

— швидкий, якісний переклад з голосу на 65 мов;

— що говорить перекладач з розмовником і навчальними курсами.

До того ж, цей пристрій має найбільший і повноцінний на сьогодні електронний словник. Серед важливих додаткових функцій варто виділити: словник у картинках, аудіо — і відеопрогравачі, рідер електронних книг, можливість додати до перекладач ще одну іноземну мову. Однак, для цього вам знадобиться придбати SD карту. Ви без проблем можете купити голосовий перекладач в Україні, і вільно подорожувати по країнах різних континентів.

Подорожуючи, ми відкриваємо для себе нове життя, про яку раніше навіть і не знали, знайомимося з новими людьми. Сьогодні ми живемо в іншому світі, в світі де немає жодних мовних бар’єрів, і бар’єрів пересування.

Короткий опис статті: електронний словник Єдиний на ринку України голосовий перекладач, здатний переводити з голосу довільний текст без інтернету голосовий перекладач електронний кишеньковий розмовник словник

Джерело: Купити голосовий перекладач ЭКТАКО (ECTACO) в Україні

Також ви можете прочитати