Купити мовець перекладач з голосу. Електронні кишенькові словники

12.07.2015

Електронні говорять перекладачі
Як говорить перекладач вчитися, працювати і жити допомагає

Без проблем помещаясь в кишеню піджака або маленьку дамську сумочку, це інноваційний виріб з унікальним програмним забезпеченням справляється з обов’язками не тільки вашого персонального «товмача», але і зручною блокнота. Більш того, деякі моделі — говорять електронні перекладачі з розширеним функціоналом – дозволяють підключатися до Інтернету, переглядати фотографії і фільми, слухати музику і насолоджуватися улюбленими іграми!

В асортименті американської компанії Ectaco, наприклад, більше двадцяти найрізноманітніших за своїми можливостями пристроїв, серед яких знайдеться і доступний туристичний розмовник, і більш дорога удосконалена модель, за допомогою якої ви будете почувати себе однаково комфортно і на пляжі, і в ресторані, і в метро, і під час переговорів з бізнес-партнерами.

У старих фантастичних фільмах часто з’являлися персонажі, що мають пристрої для миттєвого перекладу будь-яких мов Всесвіту. Нарешті людство знайшло щось подібне, і тепер кожен його представник може електронний перекладач з голосу купити і використовувати для того, щоб розширити межі свого спілкування (поки тільки на Землі, але хто знає, що чекає нас завтра?).

Отже, переводите слова, ведіть діалоги, вивчайте нові мови, знаходьте друзів по всьому світу – у всьому цьому і багато чому іншому вам допоможе електронний перекладач, ціна якого повністю відповідає його унікальною «начинці» і презентабельному зовнішньому вигляду. Це справжня знахідка, ставши власником якої ви не раз скажете спасибі компанії Ectaco!

Короткий опис статті: електронний словник

Джерело: Купити мовець перекладач з голосу. Електронні кишенькові словники і перекладачі

Також ви можете прочитати