Курс Іспанська мова для початківців, мовні курси ЄШКО в Мінську

15.06.2016

Іспанська мова для початківців

Хочете вивчати другу іноземну мову і не можете визначитися з вибором? Пропонуємо Вам один з найпопулярніших європейських мов — іспанська.

Прямо зараз Ви можете завантажити безкоштовний пробний урок

Перед скачуванням переконайтеся, що на Вашому комп’ютері встановлена програма для перегляду Adobe Acrobat Reader .

Наведемо кілька аргументів на користь вивчення саме цієї мови.

По-перше, іспанська — це третій мову, найбільш поширений у світі після китайської та англійської. Іспанська мова займає друге місце за кількістю жителів, що говорять на ньому. І це не тільки населення Іспанії, але і багатьох інших країн, в яких ця мова не є офіційним.

по-третє, не варто забувати, що Іспанія та інші латиноамериканські країни дуже привабливі для туризму. Завдяки знанню іспанського Ви зможете подорожувати без гіда і спілкуватися з носіями мови.

І звичайно ж, іспанська мова — це мова таких відомих світових культурних діячів, як Маркес, Альєнде, Еспіноса і багатьох інших. Завдяки курсу ЄШКО «Іспанська для початківців» Ви зможете читати улюблених авторів в оригіналі.

Курс підходить як для дорослих, так і для дітей у віці від 15 років.

Навчання іспанської мови відбувається дистанційно. Після першого місяця занять можна змінити темп навчання на сповільнений або прискорений. Аудіоматеріали курсу, допоможуть відпрацювати вимову, прискорять досягнення успіхів у навчанні, урізноманітнюють і набагато спростять її.

Завдяки унікальній методиці, розробленої ЄШКО, для вивчення Вам потрібно всього 30 хвилин в день. А щоб Ви досягли максимально ефективного результату при мінімальних витратах ми пропонуємо:

    • оптимальну добірку матеріалів • зручний графік навчання • комфортні для Вас умови навчання • доставку додому всіх навчальних матеріалів • консультації і допомогу викладачів

Пропозиція дня для всіх відвідувачів сайту ЄШКО Білорусь!

Короткий опис статті: іспанська мова Мовні курси ЄШКО. Безкоштовний пробний урок! Курс іспанську мову курс вивчення підручник словник самовчитель репетитор граматика espanol spanish навчання школа он-лайн тест алфавіт скачати безкоштовно пробний

Джерело: Курс «Іспанська мова для початківців» — мовні курси ЄШКО в Мінську і по всій Білорусі!

Також ви можете прочитати