Курси англійської мови, англійська мова скачати безплатно, вивчення

16.06.2016

Easy English ??

Вільне володіння англійською мовою – величезний плюс у працевлаштуванні за багатьма спеціальностями. Для того що б вивчити мову до такої міри звичайно не вистачає часу і сили волі.

У той же час ми читаємо щодня художні книги і газети. Тому залишається поєднати корисне з приємним – читайте художні книги і газети англійською мовою.

Але читання іноземної книги нерозривно пов’язане з листанню словників (як то паперових або електронних). І звичайно якщо, ви мову знаєте погано, або взагалі не знаєте – останнє вбиває останнє бажання щось читати англійською мовою.

Я зробив простеньку програмку, яка підписує переклад слів прямо в початковому тексті.

Книги з переведеними словами я розмістив у себе на сайті.

Книги розділені за рівнями знання мови – починайте з простих книг і далі по наростаючій.

Скачивайте чергову частину книги, друкуйте та в дорозі на роботу або назад – читайте…

Одна невелика книга дозволить вам запам’ятати приблизно 1000 слів.

Так виглядає вихідний текст з переведеними словами:

Багато шукають курси англійської мови в місті Москва або курси МЗС, або ви плануєте почати вивчення англійської мови самостійно, можливо через онлайн системи. Для самостійного вивчення в Москві і Петербурзі можна знайти безкоштовні ресурси для інтенсивного вивчення розмовної мови, за даними посиланнями можна скачати програми.

Скачать курс англійської мови можна прямо тут. Це програма для самостійного вивчення англійської мови. Самовчитель англійської мови скачати безкоштовно у розділі MP3 тексти книг.

Даний інтенсивний безкоштовний розмовний курс англійської мови підійде всім без винятку. У цікавій формі ви легко і швидко вивчите 20 000 слів.

Англійська мова: тексти, пісні, книги, mp3.

По цих посиланнях розміщені основні самовчителі, аудіокурси, підручники, словники та граматики англійської мови. Завантажуйте безкоштовно у відповідних розділах.

Велика кількість аудіокниг з перекладами слів — не вимагають посібників, словників і підручників.

Короткий опис статті: самовчитель англійської мови Курси англійської мови, англійська мова скачати безплатно, вивчення, тексти, самовчителі англійської Курси англійської мови, англійська мова скачати безплатно, вивчення, тексти, самовчителі англійської

Джерело: Курси англійської мови, англійська мова скачати безплатно, вивчення, тексти, самовчителі англійської

Також ви можете прочитати