• Словник англійської мови

  Курси англійської мови по скайпу . English-and-Skype

  05.07.2015

  Курси англійської мови по скайпу

  Ми пропонуємо кілька курсів англійської мови онлайн:

  Також ми пропонуємо цікаву послугу для тих, хто шукає роботу в іноземній компанії:

  • Співбесіду англійською. підготовка в прискореному режимі (від 3-х занять).

  За 3-4 заняття викладач пояснить всю лексику, необхідну для проходження співбесіди, а також ви «програєте» найбільш популярні питання і діалоги, які задають на інтерв’ю.

  Загальна англійська

  Мабуть, це самий популярний курс англійської мови по скайпу. Тут ви однаково добре будете розвивати всі аспекти мови — розмовну мову, сприйняття мови на слух, граматику, лексику, читання і письмо. Курс розрахований на студентів з різними рівнями підготовки (від абсолютних новачків до рівня Advanced). Заняття можливі як з російськомовними викладачами, так і з викладачами-носіями мови (також можливі заняття з обома викладачами).

  Бізнес-англійська

  Курс призначений для 2-х основних груп студентів: бізнесмени та працівники іноземних компаній (як правило, менеджери середньої та вищої ланки).

  На цьому інтернет-курс англійської мови студент отримує великі знання ділової лексики, шляхом обігравання бізнес-ситуацій з викладачем, формує в собі почуття впевненості при спілкуванні на ділові теми. Необхідний рівень знання мови: Intermediate (впевнений середній). Заняття з носієм мови або з російськомовним викладачем (також можливі заняття з обома викладачами).

  Короткий опис статті: словник англійської мови Компанія «English-and-Skype» проводить курси англійської мови онлайн за допомогою доступу в інтернет і популярної програми Skype. Це економний і ефективний способи вивчити іноземну мову! курси англійської мови онлайн, інтернет курси англійської мови, дистанційні курси англійської мови, курси англійської мови по скайпу, курси англійської

  Джерело: Курси англійської мови по скайпу | English-and-Skype

  Також ви можете прочитати