Курси англійської мови Шосте Почуття в Москві, навчання англійської

16.06.2016

Курси англійської мови «Шосте Почуття»

А чи знаєте ви, що слово «інтуїція» означає «споглядання», «уважний погляд»? Інтуїція — здатність «споглядати» ситуацію і, минаючи логічні висновки і міркування, приймати правильні рішення. Це наш внутрішній голос, «ШОСТЕ ПОЧУТТЯ», яке підказує, як нам треба діяти.

Інтуїтивні курси англійської «Шосте почуття» спрямовані на розвиток «почуття» мови. Нашою метою є виробити у слухачів вміння говорити правильно, не заучуючи напам’ять величезну кількість граматичних правил. Це досягається з допомогою створення мовної середовища на наших заняттях. Ви постійно чуєте правильну англійську мову, повторюєте ці правильні обертів у своїх висловлюваннях, і поступово вони «осідають» у Вас в пам’яті. Згодом, якщо Вам треба висловити англійською яку-небудь думку, Ви вже не просто знаєте (правил) як треба сказати, а відчуваєте це.

Вивчення англійської мови на наших курсах – це також і унікальна атмосфера клубу. Тут панує невимушена, легка атмосфера. На наших заняттях ми активно використовуємо ігри і елементи цікавого англійської (кросворди, загадки, скоромовки). Безумовно, все це значною мірою сприяє навчання мови. Справа в тому, що інформація подається в цікавій, ігровій формі, запам’ятовується набагато краще і, найголовніше, міцніше, назавжди.

Адже, погодьтеся, ми не витрачаємо ніякого праці на запам’ятовування рекламних слоганів або куплетів популярних пісень. Просто вони у нас на слуху, не складні, і вони змогли чимось привернути нашу увагу. Елементи цікавого англійської дозволяють також невимушено запам’ятовувати англійські слова і вирази, які допомагають зробити заняття більш цікавим, динамічним, дозволяють слухачам переключитися, відпочити після робочого дня, вносять елемент розваги. Наприклад, ми часто влаштовуємо змагання: хто правильніше і швидше відгадає кросворд, загадку, красиво, з виразом читає вірш або виголосить без запинки складну скоромовку. Як правило, після подібних змагань слухачам забезпечені хороше знання нових слів і відмінний настрій!

Довіртеся Курси англійської мови Шосте Почуття в Москві, навчання англійської
!

На наших курсах англійської мови на Вас чекають:

 • Зручні і спеціально обладнані для вивчення англійської мови, навчальні аудиторії в самому центрі Москви (1 хвилина від станції метро «Тверська»)
 • Різноманітні і цікаві програми навчання англійської мови, розроблені для слухачів з різним рівнем володіння англійською мовою!
 • Високопрофесійні викладачі, збройні найбільш ефективними методами навчання англійської мови!
 • Гнучка система ЦІН ТА ЗНИЖОК, яка дозволить Вам вибрати найбільш підходящий для Вас варіант оплати курсів англійської мови!
 • І гарний настрій, яке наповнює Вас на наших курсах, приходячи разом зі здатністю спілкуватися англійською мовою!
 • Приступити до вивчення англійської мови на наших курсах дуже просто:

  Курси англійської мови Шосте Почуття в Москві, навчання англійської

  Короткий опис статті: вивчення англійської мови Інтенсивні курси англійської мови «Шосте почуття» – це курси, спрямовані на розвиток «почуття» мови. Вивчення англійської мови проходить в атмосфері відпочинку. Навчання англійській мові ведеться в цікавій ігровій формі з використанням оксфордських навчальних посібників, відеофільмів, аудіозаписів, караоке та рольових ігор. курси англійської мови в Москві вивчення англійської мови навчання англійської мови англійська мова

  Джерело: Курси англійської мови «Шосте Почуття» в Москві, навчання англійської мови, інтуїтивне вивчення англійської мови

  Також ви можете прочитати