Курси англійської мови в Києві VLS. Кращі викладачі. Оболонь.

19.06.2016

Курси англійської VLS — навчаємо на заняттях. Ваші результати видно відразу.

На заняттях в VLS доступно пояснюється матеріал і на кожному занятті відпрацьовується в комплексі, як необхідна учневі-кам лексика, так і граматика, постійна мовленнєва практика і спеціальне тренування сприйняття англійської мови на слух, а також, різні види читання та письма (читання і письмо особливо важливо, якщо Ви готуєтеся до здачі будь-якого іспиту).

На курсах англійської VLS — індивідуальний підхід як до навчання тих, хто займається індивідуально, так і до тих, хто займається в групі.

VLS вивчають англійську в основному Індивідуально. а також групах з 2-3-4 і 5 -ти чоловік.

Від кількості людей змінюється термін та вартість навчання див. Прайс-лист.

Заняття проводяться 2,3 і 5 разів у тиждень. При індивідуальній формі навчання і при навчанні в Групі з 2-х людина, можна займатися 2,3 і 5 разів у тиждень, а в Групах від 3-х чоловік, заняття проходять 2 або 3 рази в тиждень.

Якщо ви шукаєте хороші курси англійської мови в Києві. » VLS » – це гідний вибір і Ви обов’язково залишитеся задоволені своїм результатом.

Навчальний матеріал на курсах англійської VLS

Курси англійської мови в Києві VLS. Кращі викладачі. Оболонь.
Курси англійської мови VLS надає своїм учням всі види матеріалів (друковані та аудіо).

Всі матеріали розроблені у VLS для максимально легкого і швидкого освоєння будь-якої, навіть самої вигадливої тематики і граматики. Абсолютно весь матеріал входить у вартість навчання.

Потрапляючи до нас, вже на першому занятті кожен учень розуміє, що насправді немає безнадійних учнів, просто раніше він потрапляв до безнадійним викладачам.

Навчальні аудиторії на курсах англійської VLS

Курси англійської мови в Києві VLS. Кращі викладачі. Оболонь.
Курси англійської мови в Києві VLS. Кращі викладачі. Оболонь.
Курси англійської мови в Києві VLS. Кращі викладачі. Оболонь.
Курси англійської мови в Києві VLS. Кращі викладачі. Оболонь.
Курси англійської мови в Києві VLS. Кращі викладачі. Оболонь.
Курси англійської мови в Києві VLS. Кращі викладачі. Оболонь.
Курси англійської мови в Києві VLS. Кращі викладачі. Оболонь.
Курси англійської мови в Києві VLS. Кращі викладачі. Оболонь.

Про викладачів англійської мови в VLS

VLS навчають англійської мови чудові фахівці, майстри викладання. Фахівці з великим досвідом викладання, люди, які присвятили викладання весь свій час.

Наші Викладачі Англійської Мови — це одночасно універсальні та унікальні фахівці, у яких можна повчитися тільки в VLS.

Заняття проводять професійні викладачі, які вчать англійської як тих, хто ніколи його раніше не вчив, тобто початківців з «нуля». так і тих, кому потрібен англійська для роботи ; англійська для здачі ЗНО або якого-небудь міжнародного іспиту ( IELTS , TOEFL , FCE , CAE ); англійська для майбутніх перекладачів, фахівців послідовного або синхронного перекладу .

Терміни навчання на курсах англійської VLS

найкоротші терміни вивчення англійської мови. за рахунок правильної тренування досліджуваного матеріалу безпосередньо під час заняття і доведення до автоматизму навичок говоріння і сприйняття англійської мови. Постійна мовленнєва практика на занятті і, додатково, спеціальні аудіо-файлики висилаються на email.

СКІЛЬКИ ТРИВАЄ РІВЕНЬ НА КУРСАХ VLS ?

Індивідуально — 4 тижні (=12 занять по 90 хвилин або 8 занять по 135 хвилин).

Група 2 учня — 5 тижнів (=15 занять по 90 хвилин або 10 занять по 135 хвилин).

  • ЗАПИСУЙТЕСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ , в центрі або на Оболоні , тривалістю до 30-ти хвилин по тел. (044) 578-01-74, (063) 578-01-74, (095) 274-90-63 ( c 9:00 до 21:00 ) .
  • Вчіться у кращих фахівців, які навчають англійської мови як тих, хто ніколи його не вчив, так і тих, хто хоче здати IELTS , TOEFL , BEC , FCE , CAE , ЗНО. а також, готують фахівців послідовного і синхронного перекладу (10 років бездоганної репутації школи!).
  • Вчіться за авторською гнучкою програмою навчання англійської мови і спеціально розробленим для неї матеріалом — VLS індивідуальний підхід до кожного учня.
  • Навчайтеся за зручним для вас графіком: 2, 3 або 5 занять на тиждень (заняття по 90 хвилин або по 135 хвилин);
  • Виберіть найбільш зручний для себе час з 7.30 до 21.15;
  • Відвідуйте заняття в центрі. в 5 хвилинах від ст. м. Олімпійська. в комфортному офісі адміністративної будівлі або на Оболоні. в 5 хвилинах від ст. м. Мінська, в комфортному офісі адміністративної будівлі (ТОЦ Оболонський ) ;
  • Займайтеся індивідуально або в групах з 2-х, 3-х, 4-х або 5-ти осіб .
  • VLS успішно і з задоволенням навчаються люди різного віку.

Тривалість рівня: 6 тижнів (=18 занять)

Вартість рівня: 4600грн.

АБО ВИ МОЖЕТЕ СТВОРИТИ СВОЮ ГРУПУ

НА ЦІКАВЛЯЧУ ВАС ЧАС

деталі тел. (044) 578-01-74

Курси англійської мови в Києві VLS. Кращі викладачі. Оболонь.
ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ
за тел.:

(044) 578-01-74 або (095) 274-90-63

для реєстрації на навчання, у групі чи індивідуально, вноситься оплата за рівень)

УСНЕ ТЕСТУВАННЯ, А ТАКОЖ У ВАС БУДЕ МОЖЛИВІСТЬ ВІДЧУТИ НА СОБІ НАШУ МАНЕРУ ВИКЛАДАННЯ, ОЦІНИТИ НАШУ МАЙСТЕРНІСТЬ І ТУ ЛЕГКІСТЬ, З ЯКОЮ ВИ ВЖЕ НА КОНСУЛЬТАЦІЇ БУДЕТЕ ЗАСВОЮВАТИ ТЕМУ ЗА ТЕМОЮ. ВАМ ПОКАЖУТЬ РІЗНІ ВИДИ МАТЕРІАЛІВ І ВІДПОВІДЯТЬ НА ВСІ ПИТАННЯ, ЩО ЦІКАВЛЯТЬ ВАС.

Короткий опис статті: курси англійської київ Курси англійської мови — м. Мінська, м. Олімпійська. Від Elementary до Advanced, а також курс з підготовки фахівців послідовного та синхронного перекладу. Розмовна англійська, бізнес-англійська усіх напрямків і сфер діяльності. Заняття з 7:30 до 21:15 (останнє в 19:00), з понеділка по п’ятницю. Професійна та оперативна підготовка до IELTS, TOEFL, CAE, FCE, BEC, ЗНО і MBA.
Спеціальна програма і матеріал для вивчення англійської мови — матеріал належить VLS (це тренувальний друкований та аудіо матеріал, який входить у вартість навчання для всіх учнів VLS). Кращі викладачі англійської в Києві, які викладають тільки в VLS. Консультація (30 хвилин) з професіоналом для визначення рівня та можливості побачити і відчути на собі частину заняття. курси англійської київ, курси англійської Оболонь, курси англійської Печерськ, найкращі курси англійської, курси англійської центр, підготовка до IELTS, TOEFL, CAE, ЗНО

Джерело: Курси англійської мови в Києві VLS. Кращі викладачі. Оболонь. Печерськ.

Також ви можете прочитати