Курси англійської мови в Москві English Lingua Centre 30 філій.

30.07.2015

Курси англійської мови в Москві — English Lingua Centre

Курси англійської мови в Москві English Lingua Centre 30 філій.
English Lingua Centre — найбільша в Москві мережа шкіл англійської мови, партнер Оксфордського Університету. Основна спеціалізація мовних курсів English Lingua Centre — це класичні річні програми навчання за методикою New Headway і короткострокові інтенсивні курси вивчення англійської мови для всіх вікових груп.

Знання і багатющий досвід, накопичені за десятиліття ефективного навчання англійської мови, лягли в основу нашого методичного підходу, що дозволяє навчити людей будувати думки, вільно розмовляти і вільно спілкуватися іноземною мовою. Для його реалізації курси англійської мови English Lingua Centre залучає кращих викладачів, новітні навчальні матеріали та технології навчання.

Класичні програми курсів англійської мови дозволяють підтримувати зручний ритм занять протягом всього року і дають можливість якісно опрацювати матеріал одного рівня за 4-5 місяців. Такий підхід забезпечує продуктивність навчання англійської мови навіть в умовах щільного графіка сучасного життя.

Альтернативний формат — інтенсивні курси англійської мови. Завдяки застосуванню спеціальних методик, що використовують ефект високої частоти занять, рівень вивчається в 2 рази швидше, що ідеально для тих, хто ставить за мету швидко прогресувати у мові і домагатися результату у максимально стислі терміни.

Курси англійської мови в Москві English Lingua Centre 30 філій.

Чому ELC — найкращі курси англійської мови саме для вас?

1. Перші пробні заняття в школі

англійської мови — безкоштовно Пробні уроки надають вичерпну наочну інформацію про рівень і стиль викладання, атмосфері на заняттях і рівні учнів у групі. Ви оплачуєте навчання тільки тоді, коли впевнені у своєму виборі.

2. Нова методика з Англії Курси англійської мови в Москві English Lingua Centre 30 філій.
Методика New Headway, розроблена Оксфордським Університетом, є кращою комунікативною методикою в світі. Вона вчить думати англійською мовою і легко орієнтуватися в англомовному середовищі, розвиваючи швидкість розмовної мови. Програма мовних курсів розрахована на 3 роки навчання, включає 6 рівнів, поділених на 10 підрівнів — рейтингів вступного тестування. По закінченні навчання видається диплом.

3. Широка мережа філій в Москві, розташованих поруч з метро Курси English Lingua Centre мають більше 30 філій у всіх районах Москви. Місця занять характеризуються крокової доступності від станцій метро та зручним під’їздом для автомобілістів.

4. Оплата за навчання англійської мови вноситься поетапно Вартість навчання на курсах англійської мови — 15900 рублів за 2 місяці в стандартній групі і 19900 рублів в міні групи. Навчання вигідно оплачувати відразу за повний рівень (4 місяці) — 31500 рублів в стандартній групі і 39600 рублів в міні.

5. Зручні графіки занять Курси англійської мови можна відвідувати вечорами два рази в тиждень з 18-45 до 21-00, вдень з 16-30 до 18-45, по суботах з ранку 10-00 до 13-45. У центральному філії на Таганської є ранкові групи по буднях. Інтенсивні групи займаються 3-4 рази в тиждень. Освітня ліцензія номер 028774 від 29.04.2011

Курси англійської мови в Москві English Lingua Centre 30 філій.
Як записатися на курси АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ?

  1. Вибрати філія мовних курсів у Москві, де ви будете відвідувати заняття.
  2. Зареєструватися і пройти вступне тестування.
  3. Потім відвідати пробні заняття . Після оплати навчання приступити до занять на курсах англійської мови в підходящою за рівнем і розкладом групі.

Короткий опис статті: словник англійської мови Курси англійської мови за методикою New Headway в Москві. Навчання мови в 30 філіях у всіх районах міста. Великі знижки студентам і школярам. Система річного навчання англійської мови в Москві. курси англійської мови, курси англійської мови в Москві, навчання мовним курсам

Джерело: Курси англійської мови в Москві English Lingua Centre 30 філій. Річні курси англійської.

Також ви можете прочитати