Курси англійської мови в Москві, Курси іноземних мов в школі ВКС

09.07.2015

Курси англійської мови в Москві
Навчання англійської мови

Подаючи заявку на навчання англійської мови в школу ВКС-IH Ви отримуєте гарантію того, що:

  • Будете навчатися в найбільшому освітньому центрі Москви і Московської області
  • Вашим навчанням мовам будуть займатися кращі педагоги, які є дипломованими професіоналами і авторами власних навчальних програм
  • Навчання іноземним мовам буде проходити по самим сучасним методикам
  • Якість освіти відповідає міжнародному стандарту

Ви можете пройти як базове навчання для початківців, так і професійну підготовку до міжнародного іспиту, складання якого часто вимагають при працевлаштуванні за кордоном. Або для надходження в будь-який іноземний ВУЗ, де обов’язково знання мови на академічному рівні, і він встановлюється шляхом екзаменації. По завершенні навчання Ви отримаєте сертифікат від школи ВКС-IH, де буде вказаний Ваш рівень знань.

Ми – команда кращих на ринку вивчення мов при підготовці фахівців лінгвістів та педагогів.

На нашому сайті www.bkc.ru Ви знайдете курси англійської та інших мов для дітей і дорослих: ні вік, ні рівень знань не завадить вивчення мови.

Курси іноземних мов у Москві

Мережа компаній ВКС-IH була заснована в далекому 1992 році, і з тих пір вона не поступається свого місця лідера у сфері курсів іноземних мов у Москві і Московській області.

Чим же ми відрізняємося від конкурентів? Вся справа в застосуванні унікальною комунікативної методики, яка робить процес навчання настільки природним, що знання засвоюються набагато швидше і легше. І, звичайно ж, наші викладачі — це виключно професіонали найвищого класу.

Студентське життя BKC-IH

Варто відзначити, що, ставши одним з учнів ВКС-IH, Ви не просто отримаєте знання іноземної мови, але і станете членом згуртованої команди студентів, викладачів та працівників нашої компанії. Нас не можна назвати просто школою — ми, швидше, інтелектуальний клуб, який принесе багато нового і цікавого у Ваше життя.

Посудіть самі: співробітниками ВКР-IH регулярно проводяться захоплюючі виїзні заходи в різних районах міста, екскурсії, влаштовуються гри у волейбол або мафію. І все спілкування відбувається на тій іноземній мові, який ви хочете вивчити. У невимушеній обстановці тренується розмовна англійська мова чи інший обраний. Таким чином, всього за кілька місяців, ви будете досконало володіти обраною мовою, при цьому насолоджуючись навчанням і знайомлячись з цікавими людьми.

Ми постійно проводимо цікаві заходи в різних частинах міста — граємо в мафію або волейбол, виїжджаємо на екскурсії або проводимо літературний клуб. І все це англійською, французькою, іспанською. З нами Ви освоюєте іноземні мови за лічені місяці, при цьому роблячи своє життя яскравішим і заводить нових друзів.

Курси англійської від міжнародної мережі шкіл

Ми суворо контролюємо якість проведених занять на курсах англійської та інших іноземних мов. Стежимо за професіоналізмом викладачів, в цьому нам допомагають фахівці з IHWO (International House World Organization). Це міжнародна мережа шкіл з вивчення мов. ВКС-IH стала її членом ще в 1995 році.

Мережа IHWO існує вже більше п’ятдесяти років, і за цей час з нею стали співпрацювати більше, ніж 150 іменитих мовних шкіл в багатьох країнах світу. Таку популярність International House змогла заслужити постійно совершенствуемыми методами навчання, сучасними посібниками та відбору кращих викладачів.

Наші педагоги беруть активну участь у складанні книг та інших навчальних посібників. До речі, саме фахівці ВКС-IH розробляли такі підручники: Language to Go, Headway і Cutting Edge, які визнані найбільш ефективними у багатьох країнах світу.

При школах ВКС-IH у нас є власний центр для навчання викладачів іноземних мов. Минулі в ньому підготовку вчителя стають володарями таких престижних сертифікатів, як DELTA і CELTA. Це красномовно свідчить про високий рівень їх знань і, відповідно, ефективне викладання.

ВКР-IH — це єдина система освіти, яка динамічно розвивається й орієнтується виключно на світові стандарти якості. Ми не просто даємо знання нашим учням, а допомагаємо відкрити для себе весь світ.

Приєднуйтесь до нас — зробіть перший крок до реалізації Ваших планів і бажань!

Школи іноземних мов у Москві

Короткий опис статті: словник англійської мови курси іноземних мов у москві, іноземні мови

Джерело: Курси англійської мови в Москві — Курси іноземних мов у школі ВКЗ

Також ви можете прочитати