Курси англійської мови в Санкт-Петербурзі. Студія Step to English.

18.07.2015

Курси англійської мови в Санкт-Петербурзі

В необхідності володіння иностраными мовами мало хто може засумніватися. З кожним днем все більше людей усвідомлюють, що знання іноземних мов розширює їх можливості: дозволяє відчувати себе вільно в закордонних поїздках, відкриває нові перспективи для бізнесу та професійного зростання, забезпечує доступ до більшого обсягу інформації.

Англійська мова є одним з найбільш затребуваних на сьогоднішній день.

На курсах англійської мови «Step to English» здійснюється навчання англійської мови всіх бажаючих: малят, школярів, дорослих. В процесі навчання англійської мови на курсах «Степ ту Інгліш» використовуються навчальні посібники провідних зарубіжних видавництв (Macmillan, Pearson Longman, Oxford, Cambridge, Express Publishing та ін), аудіо і відео, створені у відповідності з комунікативним підходом. В даний час цей підхід до вивчення іноземних мов дуже популярний. Він націлений, насамперед, на навчання навички говоріння через усне спілкування.

Пріоритетним при використанні комунікативного підходу є розвиток уміння розуміти іноземну мову на слух і висловлювати свої думки усно. Комунікативна методика є дуже ефективною, оскільки в процесі навчання студенти ставляться до ситуації, в яких використання мови необхідне для виконання конкретної комунікативної задачі, максимально наближеною до реальності. Так, наприклад, розігрування реальних ситуацій (коли необхідно дізнатися, скільки коштує квиток в кіно /музей/на поїзд і чи є знижки студентам або запитати у перехожого, де знаходиться найближчий банк) допомагає побачити безпосередні можливості застосування вивченого матеріалу на практиці, дозволяє відпрацювати найбільш вживані в мові фрази і кліше.

Проте важливо, щоб студенти були гнучкими в сприйнятті і використанні англійської мови, а для цього недостатньо просто завчити набір стандартних фраз, необхдімо вміти самостійно будувати висловлювання, висловлювати свої думки різними способами з використанням різних мовних засобів. Саме тому на курсах англійської мови «Step to English» особлива увага приділяється вивченню граматики, необхідної для конкретної мовленнєвої ситуації. Для розвитку здатності сприймати англомовну мову на слух ми прослуховуємо велика кількість аудіоматеріалів (діалоги, інтерв’ю, пісні), а також переглядаємо фільми, як адаптовані для певного рівня, так і автентичні. Слід також зазначити, що уроки англійської мови проходять у міні-групах від 4 до 8 осіб, завдяки чому викладач має можливість приділити увагу кожному студенту, проконтролювати правильність виконання завдань.

Курси англійської мови в Санкт-Петербурзі «Step to English» — це

  • заняття в обладнаних класах в міні-групах від 4 до 8 чоловік;
  • кваліфіковані викладачі;
  • ранкові, денні і вечірні групи;
  • загальна та ділова англійська для дорослих;
  • заняття в ігровій формі для дітей від 4 років.

Займатися в групі або самостійно?

В даний час існує безліч ресурсів для самостійного вивчення англійської мови: це і самовчителі, та інтернет сайти, і комп’ютерні програми. У чому ж перевага групових занять на курсах англійської мови?

Однією з причин, по якій курси англійської мови ефективні, є організація навчального процесу. Заняття на курсах проходять в певний час, регулярно, що дозволяє вмонтується в особливий ритм занять і сприймати їх як частину життя. Займаючись на курсах англійської мови, ви точно знаєте, що кілька годин на тиждень у вас відведено на вивчення мови і відповідно з цим плануєте інші справи, тоді як при самостійному вивченні англійської мови завжди знайдуться справи важливіші і в підсумку на заняття часу так і не знайдеться.

Іншою стороною є грамотний підбір матеріалу, у відповідності з рівнем володіння англійською мовою на момент початку занять. Це дуже важливо, оскільки занадто складний матеріал швидко призводить до втрати мотивації, втрати віри у свої сили та здібності до засвоєння іноземної мови.

Мова потрібна, насамперед, для спілкування. Тому, щоб заговорити, потрібно говорити. У групі для цього набагато більше можливостей, ніж при заняттях по самовчителю. Важливо розуміти, що для того, щоб говорити іноземною мовою потрібно володіти цілим набором умінь — це вміння слухати і розуміти, ставити запитання, перефразовувати, здогадуватися і домислювати — і все це необхідно робити швидко, без підготовки, а не читаючи з аркуша будинку написаний текст. Групові заняття на курсах англійської мови якраз і дають таку тренування.

При вивченні іноземної мови необхідна зворотній зв’язок, своєчасна корекція помилок і кваліфіковані рекомендації щодо їх устарнению. Тут не обійтися без викладача.

Короткий опис статті: словник англійської мови курси англійської мови, курси іноземної мови, санкт-петербург, навчальні посібники, комунікативний метод навчання курси англійської мови, курси іноземної мови, санкт-петербург, навчальні посібники, комунікативний метод навчання

Джерело: Курси англійської мови в Санкт-Петербурзі. Студія Step to English. Комунікативний метод навчання

Також ви можете прочитати