Курси англійської мови в США і Англії . Вивчення англійської мови

17.07.2015

Курси англійської мови

Сучасні умови життя диктують свої умови, і одним з факторів успішної кар’єри в майбутньому є знання іноземних мов. А найкращим способом отримання мовних навичок є вивчення англійської мови під час подорожі по різних країнах.

Навчання в країнах, де мешкають носії мови, не тільки полегшить вивчення англійської, але і дозволить вам реалізувати потенціал. Тому для навчання приймаються люди старше 16 років, що думають про своє майбутнє і прагнуть досягти максимуму в основній сфері діяльності.

Агентство «Student Study» представляє найкращі освітні програми і допомагає у виборі підходящої школи. Ми раді запропонувати вам вивчення англійської в спеціалізованих центрах ЄС, Languages International, KAPLAN International Colleges, Worldwide School of English та інших шкіл, якість навчання яких в усьому світі визнано незрівнянним.

Запрошуємо вас на курси англійської мови. де ви зможете придбати знання або вдосконалити майстерність, займаючись розмовної промовою і удосконаленням вимови, освоюючи лексику і граматику мови.

Вивчення англійської мови в різних країнах

Подорож по різних країнах не тільки допомагає у вивченні англійської мови, але і дозволяє отримати масу нових вражень. Наприклад, курси англійської мови в США, Німеччині, Ірландії, Іспанії та Канаді спрямовані, крім освоєння мови, знайомство студентів з визначними пам’ятками цих країн. А вивчення мови в Англії дає можливість навчаються долучитися до культури та історії цієї великої країни.

Якщо курси англійської в Америці і Великобританії зосереджені на освітньому процесі та розширення загального кругозору з допомогою різних екскурсій, то центри в таких країнах, як Малайзія, Мальта, Нова Зеландія, Туреччина, ПАР, дозволяють вивчити іноземну мову і відмінно відпочити одночасно. Також багато нового і цікавого ви знайдете на курсах англійської мови, які проводяться в Індії, ОАЕ, Сінгапурі та на Кіпрі.

Набір студентів на курси англійської мови за кордоном, організовані провідними школами, проходить цілий рік. Індивідуальний підхід гарантується незалежно від обраної школи і країни навчання. Студентам надається кілька можливих варіантів проживання, основними з яких є проживання в сім’ї або резиденції.

Для кращого освоєння англійської мови, ви можете вибрати ту країну, яку вам хочеться дізнатися ближче. А фахівці компанії «Student Study» допоможуть вам визначити найбільш оптимальний варіант школи і освітнього центру, грунтуючись на ваших інтересах і враховуючи ваші можливості. Також ми приймемо до уваги необхідні для вас рівень знання англійської та інтенсивність програми навчання. Отримаєте детальну консультацію у наших менеджерів.

Короткий опис статті: словник англійської мови

Джерело: Курси англійської мови в США і Англії | Вивчення англійської мови за кордоном від агентства StudentStudy

Також ви можете прочитати