Курси англійської мови Ярославль . Інтер-Ленг, Школа іноземних

19.06.2016

Курси англійської мови Ярославль . Інтер-Ленг, Школа іноземних
Online-запис на курси іноземних мов

Викладач англійської мови

Англійська мова в Ярославлі – Школа іноземних мов «Інтер-Ленг»

зараз в Ярославлі можна без праці підібрати курси англійської мови для дітей та дорослих (у тому числі для початківців). варіант для вивчення бізнес англійської, інтенсивний курс англійської мови. англійська для мандрівників. підготовку до здачі ЄДІ з англійської, англійська мова для початківців та інші різноманітні можливості.

Школа іноземних мов «Інтер-Ленг» пропонує широкий спектр послуг: курси англійської мови в Ярославлі. а також курси французької, іспанської та італійської мов. Можливі різні форми навчання: заняття в групах, індивідуальне навчання. корпоративне навчання англійській мові. Для просунутих клієнтів школа іноземних мов «Інтер-Ленг» може запропонувати спеціальні курси англійської. бізнес англійська. суперінтенсивний курс, англійська для мандрівників, підготовку до IELTS, TOEFL, FCE, CAE, YLE, KET, PET, заняття англійською мовою з носієм мови.

навчанні англійській мові. а також французької, італійської, іспанської мов ми використовуємо найвідомішу в світі комунікативну методику, яка дозволяє розвивати всі основні мовні навички: усну та письмову мову, читання і здатність сприймати іноземну мову на слух. Паралельно йде навчання граматиці та поповнення словникового запасу. Таким чином, курси англійської мови дають вам комплексне знання, яке ви зможете застосувати не тільки в Ярославлі. але і по всьому світу.

«Інтер –Ленг» — це не просто курси іноземних мов. де можна отримати необхідні навички. При вивченні англійської мови або будь-якого іншого в школі «Інтер-Ленг» ви не будете сидіти на нудних заняттях. Завдяки програмі «Формула успіху», всі заняття захоплюючі і цікаві, дозволяють в легкій та ігровій формі отримати необхідні знання. Розмовний клуб з носієм мови дає можливість додаткової мовної практики та перевірки отриманих навичок. А при бажанні завжди можна здати міжнародні кембріджські іспити в Ярославлі.

Школа іноземних мов «Інтер-Ленг» крім загальних і спеціальних курсів англійської мови пропонує виїзної лінгвістичний табір в зимові і літні канікули. а також можливість відвідувати міський табір на базі школи. Лінгвістичний табір – це цікаве і корисне дозвілля для дітей, можливість удосконалювати знання англійської мови. Міський табір в зимові і літні канікули працює з розважально-освітній програмі, що включає вивчення англійської мови, творчі заняття, екскурсії, походи, змагання та багато іншого. Основний принцип дитячих таборів :англійська мова в русі, спілкуванні та розвитку!

Дитячі табори від «Інтер-Ленг» — це завжди море позитивних вражень! Літній табір. як один з найбільш популярних видів дитячого відпочинку. — найпопулярніший дитячий табір. Ми проводимо літні табори в Демино, організуємо дитячий відпочинок в Сосновому бору, де діти можуть не тільки з користю провести час, але й взяти участь у цікавих вікторинах, справжніх турпоходах, захоплюючих спортивних заходах. Ну, що розповідати – у кожного залишається маса виключно позитивних емоцій від нашого літнього табору !

З цього року Школа іноземних мов «Інтер-Ленг» рада запропонувати своїм студентам можливість проведення літніх канікул в Англії! Літній табір у Великобританії – це не те, про що мріє кожен школяр, який вивчає англійська мова. Дитячий відпочинок часом несе батькам масу матеріальних і емоційних клопоту. З «Інтер-Ленг» Ви можете розслабитися і не хвилюватися – Ваша дитина відпочине просто відмінно! Досягнуті домовленості з провідними школами великої Британії дозволяють нам з упевненістю стверджувати, що організація дитячого відпочинку буде на висоті!

Школа «Інтер-Ленг» – це навчальний центр вивчення іноземних мов в Ярославлі. діяльність якого підтверджена Ліцензією Департаментом освіти Ярославської області.

Короткий опис статті: курси англійської мови

Джерело: Курси англійської мови Ярославль | Інтер-Ленг — Школа іноземних мов

Також ви можете прочитати