Латинь: крилаті фрази, афоризми і вислови. Російсько-Латинський словник.

27.07.2015

Крилата латину: фрази, афоризми, вислови і вирази. www.Yaskazal.ru

латинський алфавіт

граматика латині крилаті латинські

афоризми по авторам латинський словник

фрази за алфавітом міфологія латині

боги стародавнього світу Латинь: крилаті фрази, афоризми і вислови. Російсько-Латинський словник.

російсько-латинський словник скорочень

латинсько російський юридичний словник

Латину: з давніх днів до сучасного світу! Urbi et orbi!*

Латинь: крилаті фрази, афоризми і вислови. Російсько-Латинський словник.
Латинь Що ми знаємо про неї? Мова древніх філософів, ораторів і поетів, один з найдавніших мов. Мова, яка звучала в римському сенаті, в знаменитих лазнях, античних бібліотеках і на вулицях античних міст багато століть тому.

Латинь — мертва мова? Зовсім ні, достатньо прислухатися до слів, які ми часто вживаємо. Люди досі використовують латинську мову, тільки вже в якості нового, «сучасного» мови. Адже латинський алфавіт є основою багатьох сучасних слів практично для всіх європейських народів.

Латинь – мову великого поета Ювенала. історика Тацита. легендарного філософа Сенеки. Латиною говорили римські юристи, законами яких ми користуємося і по сей день. Основи римського права закладені в більшості сучасних демократичних конституцій, включаючи Конституцію Росії.

Після падіння Риму латина стала мовою ченців, теологів та науковців. Завдяки їм в середньовічних університетах латинська мова поступово видозмінювалася, поліпшувався, розвивався і став офіційним мовою вченого світу. Gaudeamus (гаудеамус) — гімн студентів. написаний на середньовічній латині, до сьогоднішнього дня напам’ять знають багато студентів.

Латинські вирази можна часто зустріти в працях великих вчених: Декарта. Ньютона, Лейбніца. Саме широке застосування латинська моваЛатинь: крилаті фрази, афоризми і вислови. Російсько-Латинський словник.
знайшов в медицині, до сьогоднішнього дня в текстах діагнозів і рецептів можна знайти дуже багато латинських слів. Левова частка юридичних документів складалася саме на латині. У той час без знання латини не міг обійтися жоден адвокат, юрист, вчений або лікар, щоб представники цих професій знання мови було обов’язковою умовою для можливості повноцінної роботи.

В Росії латинь набула поширення з реформами Петра I. спочатку нею користувалися виключно вчені, дипломати та юристи, але поступово латинь русифікувалась і ставала зрозумілою більш широким верствам суспільства, а м багато латинські слова міцно увійшли в російську мову та прижилися: література, архітектура, мода, нотаріус, адвокат і багато інших слова вже давно не сприймаються як чужорідні.

Латинь: крилаті фрази, афоризми і вислови. Російсько-Латинський словник.
У сучасному суспільстві латинь вкрай необхідна не лише лікарям, але і підприємцям, юристам, адвокатам і представникам інших професій. Persona non grata, status quo, terra incognita – ось лише мізерна частина тих латинських крилатих виразів і фраз, які ми зустрічаємо практично кожен день. Більш того, без мінімальних знань у латинською мовою, без розуміння загальновідомих латинських виразів, прислів’їв та крилатих фраз вже неможливо уявити сучасної інтелігентної людини. На сайті (Bononiae Dixit! – букв. Сам сказав! *про непорушному авторитеті* ) для допитливих читачів і любителів латині зібрані крилаті латинські прислів’я, вислови та афоризми легендарних поетів, філософів, лікарів, істориків і ораторів. У нас ви знайдете російсько-латинський словник . який допоможе перевести основні пропозиції з латині, а також переклад на латинь назв місяців , днів тижня та інша цікава інформація. Також представлені словник латинських скорочень , медична і юридична латина !

Наш сайт постійно поповнюється новою цікавою інформацією! Стежте за новинами!

Ласкаво просимо на « www.Yaskazal.ru » — авторитетне зібрання афоризмів, крилатих фраз, латинських прислів’їв та висловів!

Sapiens semper beatus est! Бажаємо Вам приємного і пізнавального подорожі у світ латині!

*Urbi et orbi! — Місту і Світу!

Короткий опис статті: латинський словник Латину: крилаті фрази, афоризми і вислови. Російсько-Латинський словник. латинь словник перекладач крилаті фрази вислови афоризми думки переклад російсько латинський гімн Gaudeamus студентів Гаудеамус

Джерело: Латину: крилаті фрази, афоризми і вислови. Російсько-Латинський словник.

Також ви можете прочитати