Лінгво: Онлайн Словник Lingvo з вимовою і транскрипцією, Електронний

05.07.2015

Онлайн-словник Лінгво

Лінгво: Онлайн Словник Lingvo з вимовою і транскрипцією, Електронний

Електронний словник Лінгво можна придбати в інтернет-магазині або скористатися безкоштовною онлайн-версією.

«Лінгво» — ваш надійний електронний помічник у перекладах, навчанні, бізнесі, вивченні іноземних мов. З його допомогою при належній практиці ви зможете самостійно зробити професійний переклад слів і виразів з російської на англійську, іспанську, італійську, французьку, німецьку та інші мови, і навпаки. При цьому ви бачите транскрипцію, можете прослухати правильну вимову слова і т. д. В нові багатомовні версії програми входять також електронні словники турецького, українського, китайського та латинської мов.

Останні версії все більш досконалі: простіше стало знайти переклад рідкісного слова або вибрати підходящий варіант значення для малозрозумілого: у версії ABBYY Лінгво x3, наприклад, були додані і оновлені десятки словників, але зараз прогрес зробив крок ще далі. Відтепер вам легко буде переводити сучасний англійську мову, тому що електронний словник «Лінгва» йде в ногу з часом: словникові бази постійно оновлюються. Тепер в інструментарій програми входить і великий тлумачний словник англійської мови Collins English Dictionary, який здорово спрощує життя перекладачам і вивчають англійську.

Робота в платній версії словника стала ще зручніше завдяки функції перекладу при наведеному курсорі миші! Це найшвидший і зручний спосіб читання іноземною мовою. При пошуку інформації в інтернеті або читанні e-mail вам достатньо навести курсор миші на слово — «Лінгво» миттєво покаже підказку з перекладом у вас на екрані. Де б ви не були, одні без помічника не залишитеся: у комплект програми входять версії електронного словника для переносних комп’ютерів, телефонів і смартфонів. Ну, а для тих, хто вчить англійську мову — програму «Лінгво Tutor» тепер можна встановити на телефон і вчити слова, коли у вас є вільний час!

відгуків про словника

«Панове! Продукцією ABBYY користуюся з 1999 року (13 років!) кожен день. Починала з 6.0, зараз вже придбала Лінгво 12 (багатомовну версію). Ви перевершили навіть всі здавалися ідеальними Ваші попередні програми! Просто пісня! Ваші словники допомагають мені в роботі. тому і я віддаю перевагу надавати Вам можливість отримувати ЧЕСНО ЗАРОБЛЕНІ гроші — завжди купую тільки ліцензійну Вашу продукцію. Дякую від усіх перекладачів Росії! (Нескромно, але я майже впевнена, що 99,9% користуються саме Лінгво)».

Короткий опис статті: електронний словник Онлайн-словник Lingvo до ваших послуг! Лінгво — це новий підхід до перекладу та спілкування. Тисніть!

Джерело: Лінгво: Онлайн Словник Lingvo з вимовою і транскрипцією — Електронний Словник Лінгва online

Також ви можете прочитати