Логічна онлайн гра Склади Слова

20.02.2017

Склади слова – убий час!

Одна з захоплюючих ігор від компанії OrangeApps. Гра виконана в стилі логічної головоломки. Суть гри полягає в пересуванні клітин і складанні при цьому слів. Ця гра нагадує всіма відома гра з числами, в якій треба упорядкувати числа. Тільки тут ви складаєте слова. Міняючи місцями положення букв на ігровому полі, ви повинні скласти комбінацію букв, щоб отримати слово. За кожне отримане слово ви отримуєте очки, кількість очок залежить від довжини отриманого слова, чим воно більше, тим і очок ви отримаєте більше. Маленький мінус при складанні слів у тому, що вони складаються або тільки по вертикалі, або по горизонталі.

Творці гри реалізували дуже гарний задум, щоб прискорити процес гри: на кожен хід дається певна кількість часу, по закінченні якого ви повинні скласти слово. Якщо за пройдену час ви слово не склали, то цей хід згорає. На початку гри дається десять ходів, за кожне правильно складене час вам дається ще один хід. Чим більше слів ви разгадываете, тим більше ходів маєте і так до нескінченності.

На початку гри дається всього одне життя, так що розумно витрачайте свої ходи і уважно стежте за ігровим процесом. У гравця є можливість докупити необхідну кількість життів за певну суму очок. Важливо запам’ятати те, що витративши окуляри на життя, ви можете їх надалі і не відіграти. Також життя в грі можуть відновлюватися, не опускайте руки, а раптом скоро з’явиться чергова життя. Маленький мінус гри в тому, що літери випадають випадково і під час гри у вас ненавмисно можуть закінчитися, наприклад, голосні букви. Це чесно трошки вводить гравця в подив, просто опускаються руки і не хочеться далі грати. Червоні літери, які з’являються під час гри говорять про те, що за їх використання ви отримаєте в два рази більше очок, ніж зазвичай. Гра, по-моєму, має нескінченну кількість рівнів і тому дуже серйозно затягує, що робить процес гри захоплюючим і цікавим. Так і не зрозумів для чого в грі потрібна бомбочка, рівень рідини набирається, а от що далі з нею треба робити історія замовчує. Не витрачайте на неї весь свій робочий день.

Ви можете прийняти участь у тижневому турнірі борючись за право бути кращим у грі «Вибери слово», можете битися зі своїми друзями і довести їм, що ви самий уважний.

Короткий опис статті: складання слів з букв Суть логічної гри Склади Слова полягає в пересуванні клітин і складанні при цьому слів. онлайн гра Склади Слова

Джерело: Логічна онлайн гра Склади Слова

Також ви можете прочитати