Мовна школа Alpha-lingua, Англійська мова в Skype

09.07.2015

Ми в Соцмережах

Вивчення англійської мови онлайн допомогою Skype

З чого почати вивчення англійської по Скайпу?

Пробний урок безкоштовно. Якщо ви хочете, щоб наш викладач провів для вас безкоштовний пробний урок, вкажіть це у заявці на навчання англійській через Skype.

Мовна школа Alpha-lingua, Англійська мова в Skype
Якщо ви вже знаєте, що таке Скайп. і визначилися з тим, що будете вивчати мову цим зручним та цікавим способом, вам слід заповнити заявку на онлайн-навчання англійській через Skype. Далі – почекайте, поки з вами зв’яжеться викладач, і приступайте до плідного вивчення мови.

Якщо ви поки не знаєте, що таке Скайп. і ще не визначилися зі способом навчання, ознайомтесь з матеріалом, представленим на цій сторінці. Це допоможе вам дізнатися про можливості, які відкриваються перед вами при використанні такого способу вивчення мови, як онлайн-заняття в Скайпі.

Які плюси у вивченні англійської мови онлайн по Скайпу?

Скайп дає можливість навчатися з комфортом. Використовуючи Скайп, ви можете вивчати англійську мову в зручних для вас умовах, наприклад будинку, а при наявності ноутбука – навіть в улюбленому кафе або в парку на лавочкеИзучение англійської мови по Скайпу. Заняття англійською мовою в Skype. Вивчаючи мову по Скайпу, ви самі визначаєте місце для занять англійською.

Скайп з’єднує абонентів безкоштовно.

Вивчення мови по Скайпу – це економія часу. Вам не потрібно ходити в мовну школу або приймати викладача на дому – в призначений час викладач сам зв’яжеться з вами через Скайп і проведе заняття. Не потрібно нікуди поспішати і поглядати на годинник – просто будьте на зв’язку.

Навчання по Скайпу дозволяє вибрати зручний час для занять англійською мовою. Вам не доведеться підлаштовуватися під навчальний графік гурту в мовній школі, ви самостійно домовляєтеся з викладачем про дні та час проведення занять англійською для вас.

Що потрібно для занять англійською в Скайпі?

Обладнання для зв’язку через Скайп. Якщо у вас ноутбук, швидше за все в ньому вже є вбудована веб-камера і мікрофон, є і динаміки. У цьому випадку більш нічого для зв’язку за допомогою Скайпу вам не буде потрібно. Хоча, для додаткової зручності, можна використовувати навушники з мікрофоном.

Якщо у вас стаціонарний комп’ютер, слід підключити до нього веб-камеру. Також вам знадобиться мікрофон і колонки або навушники з мікрофоном.

Програма Skype (безкоштовно). Скайп – це популярна програма, що дозволяє спілкуватися через Інтернет в режимі реального часу, коли ви бачите і чуєте свого співрозмовника. Якщо на вашому комп’ютері немає такої програми, слід завантажити Skype і встановити .

Додатково про вивчення мови по Скайпу

Як почати користування Скайпом? Слід завантажити Skype і встановити цю програму собі на комп’ютер. Далі потрібно зареєструватися в якості користувача. Для цього потрібно придумати унікальне ім’я, по якому інші користувачі зможуть знайти вас і зв’язуватися з вами через Скайп.

Що дає Скайп користувачеві? Програма дозволяє абонентам підтримувати відео — та аудіо, а також обмінюватися текстовими повідомленнями і демонструвати співрозмовнику поточний вміст екрану свого комп’ютера.

Для нормальної роботи потрібно Інтернет-з’єднання від 1 Мбита і вище. Якщо ваше Інтернет-з’єднання повільніше, можуть виникнути проблеми з якісною передачею відеозображення.

Що ви отримаєте в доповнення до занять? Всі супутні аудіо — та текстові матеріали викладач вишле вам безкоштовно.

Як вивчати англійську мову із застосуванням Скайпу? Для цього слід заповнити і надіслати заявку на онлайн-вивчення англійської мови по Skype. Оскільки в заявці потрібно вказати Skype-Login, вам слід завчасно зареєструватися в якості користувача Skype. Найближчим часом викладач зв’яжеться з вами і ви обговоріть з ним дні і години занять англійською мовою.

Після цього Скайп відкриє для вас можливість чути правильну вимову англійських слів, бачити їх правильне написання, спілкуватися з досвідченим викладачем, який може своєчасно виявити і виправити ваші можливі помилки, і все це – в будь-якій точці планети, в якій ви будете перебувати під час чергового захоплюючого заняття англійською мовою.

Короткий опис статті: англійська онлайн словник Англійська через скайп англійська в skype, англійський через скайп, англійська в скайп, англійська онлайн, вчити англійську в скайп, skype англійська

Джерело: Мовна школа Alpha-lingua — Англійську мову в Skype

Також ви можете прочитати