Найкращі курси англійської мови для дітей в Мінську . Школа Global

17.06.2016

Освітній клуб Global Child

У 2015 році наш клуб відсвяткував п’ятиріччя. П’ять років успішної і старанної роботи над собою. Все було зроблено лише для того, щоб дати нашим учням найкраще, що у нас є. Кожен рік для нас був складним, але разом з тим, ми раді, що це дає свої плоди. Дуже част питання: чим GlobalChild краще інших курсів англійської мови для дітей в Мінську? Ніж вивчення англійської для малюків у Мінську у вас відрізняється від інших курсів і шкіл англійської мови?

У Міжнародному освітньому клубі GlobalChild Ваша дитина отримує тільки найактуальніше освіта, освіта, яке вплине на його подальшу життя в кращу сторону. Прикладом цього є наші випускники — діти, що надходять у гімназії і кращі школи міста. У нашому клубі дитина отримує все необхідне їй для життя в нинішньому суспільстві. Ми оточуємо його турботою і увагою, цінуємо його успіхи і досягнення. Це не просто найкращі курси англійської мови для дітей в Мінську, в клубі ми приділяємо велику увагу розвитку особистісного потенціалу дитини та розкриваємо його на 200%.

Розпочавши свою роботу як школа англійської мови, GlobalChild за п’ять років став місцем, де формуються навички і компетенції в будь-якому віці дитини від 6 місяців до 16 років. До нас приходять не тільки за вивченням англійської для малюків в Мінську, в клубі діти всебічно розвиваються на самих популярних і затребуваних у світі мовами – російською, англійською та іспанською.

Педагоги GlobalChild працюють за розробленими і доведеним до автоматизму програм, багато з яких не мають аналогів. Акцент у цих програмах робиться не тільки на необхідні в школі знання – читання, рахунку і листа, але і на навичках, які необхідні кожній людині, яка не хоче бути сірою особистістю в натовпі – мультизадачність, ораторське мистецтво, аналітичні навички, командній грі, приймати нестандартні рішення і багато інших. Тим не менш, ми не перестаємо вдосконалюватися, кожен день, пізнаючи щось нове. З кожним новим дитиною наша спільна сім’я стає міцнішою, наші цінності знаходять все більше соратників. Ми дуже раді всім, з ким ми зараз і завжди готові прийняти в свою міцну сім’ю нових підопічних, збагачуючи їх новими знаннями й прагненню до успіху.

Короткий опис статті: англійська для дітей Англійська мова для дітей з Global Child. Наш підхід до навчання представляє собою унікальну комбінацію знань дитячої психології та англійської мови. У нашому клубі навіть найменші діти отримують можливість вивчати, розуміти і вільно розмовляти англійською мовою. Ми віримо в талант Вашої дитини.

Джерело: Кращі курси англійської мови для дітей в Мінську | Школа Global Child

Також ви можете прочитати