Німецька мова для початківців, вивчення німецької мови самостійно

15.06.2016

Німецька мова для початківців

Ми раді вітати вас на DeutschDoma.ru !

Німецька мова для початківців, вивчення німецької мови самостійно
якщо вже ви відвідали сторінки нашого сайту, то ви повні рішучості самостійно вивчати німецьку. Будемо ради вам в цьому допомогти, тут ви зможете знайти корисні поради по роботі над поповненням словникового запасу, опануванням граматики, якістю вимови, досягнення нових цілей, тобто усе те, що охоплює в собі поняття німецька мова для начинащих.

Що таке німецьку мову і з чим його їдять

Німецька мова для початківців, вивчення німецької мови самостійно
А точніше хто, а якщо ще точніше, то хто їм говорить. Ми говоримо про німецькою мовою і раз вже ви вирішили вчити Deutsch, то на це є причини: ви любите подорожувати, хочете стати поліглотом, є фанатом Rammstein, все ж вам цікаво, про що ті знамениті німецькі фільми… То тут є список можна продовжувати довго. Але варто взагалі вчити німецьку мову?

Безумовно, так. Адже німецька мова є одним з найпоширеніших у світі і вона є рідною для більш ніж 100 млн людей. Німецький є офіційною мовою в Німеччині, Австрії, Ліхтенштейні і одним з таких у Швейцарії та Люксембурзі, плюс в деяких країнах німецький має статус регіонального або локального державної мови. Тобто не важко зробити висновок, що ця мова користується популярністю на території Євросоюзу, як у великій політиці, так і в побуті.

Більш ретельно про історії німецької мови ми ще поговоримо на нашому сайті, а поки згадаємо лише, що він належить, як і англійська, до групи німецьких мов індоєвропейської сім’ї. Колись це був один прагерманский мову, але протягом століть, у результаті дроблення племен, сформувалися і нові мови. А в XVII столітті прийшов час нововерхненемецкого мови, який і став прототипом сучасної німецької мови.

На нашому сайті ми також познайомимося з людьми, які зробили величезний внесок у становлення сучасної німецької мови, розберемо стратегії та техніки його вивчення. Поговоримо про роль словників, розмовників, підручників, ГДЗ, а також ролі відео — і аудіокурсів, допомагають ігри, фільми та пісні вчити німецьку мову. Тобто, ми зробимо все можливе, щоб ваше самостійне вивчення німецької мови було ефективним.

Вивчення німецької мови самостійно

Хлопці, давайте Deutsch sprechen!:)))

Німецька мова для початківців, вивчення німецької мови самостійно
Читаючи сторінки нашого сайту ви задасте питання, чи можливо самостійно вивчити німецьку мову. наскільки швидко і якісно можна це зробити. Поспішаю вас запевнити і порадувати позитивною відповіддю і на це у мене є вагомі причини.

Власний досвід показав, що вивчення іноземної мови самостійно приносить більше користі, ніж передача відповідальності за це на когось або щось інше, будь це вчителі, репетитори, школа, універ. Адже саме завдяки самостійній роботі і навчанню іноземних мов будинку, мені вдалося ними оволодіти. Не буду заперечувати користь одержаних знань на ін’язі, але не скажу, що цей фактор був вирішальним у моєму оволодінні німецькою мовою. Також я проходив практику в Німеччині і це, безумовно, допомогло поліпшити мій Deutsch. Я розповім про програмах в Німеччину. за яким ви, якщо є бажання, зможете на практиці випробувати свої вміння.

Deutschdoma або ж німецька мова для початківців – наш проект, метою якого ми ставимо, як не важко здогадатися по назві, допомогти всім бажаючим вивчити німецьку самостійно. Шукайте корисну інформацію на нашому сайті, яка вам допоможе оволодіти німецькою безкоштовно і досить швидко. Все буде залежати від вашого бажання, працездатності та вміння використовувати досвід інших людей, що досягли своїх цілей в житті.

Всім привіт! Вчимо німецька мова разом:) Щоб не пропустити нові матеріали нашого сайту радимо підписатися на оновлення

Hallo! Lernen Deutsch zusammen:)

Короткий опис статті: німецька На нашому сайті ви можете знайти практичні поради, які допоможуть вам у вивченні німецької мови самостійно. Якщо ви шукаєте німецька мова для початківців, то DeutschDoma.ru — кращий вибір німецьку мову, вивчення, самовчитель, німецький будинку, безкоштовно

Джерело: Німецька мова для початківців — вивчення німецької мови самостійно

Також ви можете прочитати