НІМЕЦЬКА МОВА ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ

20.02.2017

НІМЕЦЬКА МОВА ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ

Для того, щоб навчитися говорити по-німецьки, можна поступити наступним чином:

 • ЗАПИСАТИСЯ на дорогі курси. і Ви, звичайно, навчитеся спілкуватися на цій мові ;
 • КУПИТИ підручники, словники та розмовники, і Ви, швидше за все, зумієте подолати всі труднощі німецької граматики;
 • ПОСТІЙНО «КОПАТИСЯ» в інтернеті (особливо, якщо Ви володієте англійською), і Ви засвоїте окремі слова і вирази.

  Всі перераховані способи вивчення мови досить дорогі і вимагають тривалого часу і значних зусиль.

  А можна поступити модно і в дусі часу : ПІДПИСАТИСЯ НА ПРЕЛАГАЕМЫЙ КУРС і протягом одного – двох місяців навчитися говорити по-німецьки . Звичайно, за такий короткий термін Ви не станете німецьким поетом або письменником, але зате Ви придбаєте знання, необхідні для повсякденного спілкування.

  У чому перевага пропонованого курсу?

  По-перше, він дуже легкий, користуватися ним можуть люди, що не володіють спеціальними лінгвістичними знаннями.

  По-друге, в ньому немає нічого зайвого: тільки той матеріал, який необхідний для повсякденного спілкування, і Вам не доведеться гортати купу підручників для того, щоб відібрати найголовніше.

  по-третє, йому супроводжують додаткові матеріали та посилання, які допоможуть Вам удосконалювати набуті знання;

  В-четвертих, цей курс обійдеться значно дешевше, бо Вам не доведеться купувати різні словники, підручники і т. д.; все, що необхідно для початкового навчання, Ви знайдете в цьому електронному посібнику і через місяць — два вже зможете говорити самостійно. А далі, як кажуть, — «справа техніки»: знаючи основи мови, Ви в процесі спілкування зможете поглиблювати свої знання.

  Так що якщо Ви дійсно хочете навчитися говорити по-німецьки і заощадити гроші – замовляйте пропонований курс, що складається з 31-го уроку (по числу днів у місяці!) і Вас чекає приголомшливий успіх! Адже весь курс – це більше двохсот сторінок друкованого тексту зі всілякими посиланнями та доповненнями (уявіть, скільки б довелося заплатити за таку кількість навчальних посібників, розмовників та словників у книжковому магазині!) плюс безкоштовні консультації в рамках пройденого матеріалу (таке навчання на курсах чи з репетитором обійшлося б як мінімум в десятки разів дорожче!). Вартість ж нашого курсу – мінімальна:

  45 гривень — ВСІ УРОКИ + ДОДАТКОВИЙ МАТЕРІАЛ + КОНСУЛЬТАЦІЇ В РАЗІ, ЯКЩО У ВАС ВИНИКНУТЬ ПИТАННЯ + МОЖЛИВІСТЬ СПІЛКУВАТИСЯ ПО-НІМЕЦЬКИ НА ЧАТІ!

  І все це разом узяте – 45 гривень (або 5 доларів або 15 0 рублів, на Ваш вибір).

  Щоб придбати початковий курс німецької мови, Вам потрібно написати про бажання замовити курс за адресою: vasylteslyuk@yandex.ru

  вказавши лише своє ім’я, місто, в якому Ви живете, і, якщо хочете, вік. Вам будуть запропоновані варіанти оплати (на вибір), а після пересилання грошей Ви зможете приступити до вивчення мови.

  І ще переконливе прохання: ПОВІДОМТЕ ПРО ЦЕ КУРСІ (вказавши адресу сайту) ВСІМ ВАШИМ ДРУЗЯМ І ЗНАЙОМИМ, бо. чим більше буде учасників процесу навчання, тим цікавіше і корисніше стане спілкування на сайті, в тому числі і з носіями мови !

  Приєднуйтесь до численної когорти людей, що говорять по-німецьки! Завдяки цьому курсу, у Вас все вийде!

  Короткий опис статті: німецький словник для початківців

  Джерело: НІМЕЦЬКА МОВА ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ

 • Також ви можете прочитати