Німецькі фільми онлайн, німецькі фільми в хорошій якості

17.06.2016

Підірвати Гітлера (2016)

Німецькі фільми онлайн, німецькі фільми в хорошій якості
В 1939 році над усією Європою нависла величезна небезпека, і політикам багатьох країн довелося робити непростий вибір, стаючи на бік Гітлера або йдучи проти нього. Німеччина почала розпалювати світову війну, а в цей час у самій країні люди стали одержимими нацистською пропагандою. Насильство і жорстокість затопили вулиці, і з кожним днем ставало все гірше. У цьому світі знайшовся лише один чоловік, який не пішов на поводу у системи і вирішив змінити ситуацію, а з нею і всю історію. Простий і далекий від політики тесля Георг Ельзер.

Пастка для привиди (2016)

Німецькі фільми онлайн, німецькі фільми в хорошій якості
До останнього часу життя не самого хороброго одинадцятирічного хлопчика по імені Тім була нічим не примітна, але все змінило після того, як він переїхав у новий будинок. Одного разу юний герой вирішив спуститися в підвал, і там він натрапив на слизуваті зелене привид, яке досить сильно його налякало. Спочатку хлопчик намагається знайти спосіб прогнати непроханого гостя, але незабаром розуміє, що Хьюго, так звуть привид, досить милий, привітний і абсолютно нешкідливий. З моменту знайомства з потойбічними силами життя.

Запит в друзі (2016)
Шлях до Елладі (2015)
Мара і Носій Вогню (2015)
Заліковий препод 2 (2016)
Все буде добре (2015)
Вікторія (2015)
Мед в голові (2014)
Нянька (2015)

У всьому світі німецьке кіно асоціюється, насамперед, з класиками начебто Лені Ріфеншталь і Вольфганга Штаудте, Гойко Мітічем в ролі Виннету, вождя апачів, а також якісними фільмами жахів і комедіями. У нашому онлайн-кінотеатрі зібрана багата колекція німецьких фільмів, що представляють всі основні віхи в розвитку кінематографа цієї країни.

Німецькі фільми онлайн, німецькі фільми в хорошій якості
Деякі з картин, зібраних у цьому розділі ви можете знайти і в інших. Це пов’язано з тим, що німецькі студії часто займалися кіновиробництвом в союзі з іноземними партнерами. Це стосується багатьох спагетті-вестернів, фінансуванням яких у 1960-х рр. займалась німецька компанія Constantin Film. Один з найяскравіших прикладів — стрічка «За жменю доларів» (1965). З останніх подібних (спільних) проектів варто відзначити 1-у частину «Обителі зла». У нашому онлайн-кінотеатрі ви зможете дивитися німецькі фільми як в оригінальній озвучці (з російськими субтитрами), так і з російськомовним дубляжем або закадровим перекладом. Перший варіант особливо зручний для тих, хто займається вивченням німецької мови.

Фільми Німеччини для багатьох це, по-перше, жанрове кіно і, по-друге, авторське кіно. У нас обидва напрямки представлені роботами Крістіана Петцольда, Райнера Вернера Фассбіндера, Віма Вендерса та інших відомих режисерів. Ви також знайдете у нас повний комплект фільмів про полюбився ще радянському глядачеві вождя індіанців у виконанні Гойко Мітіча, а також класичні шпигунські картини, поставлені німецькими режисерами.

Серед переваг онлайн-кінотеатру можна назвати спрощений інтерфейс, регулярні оновлення бази фільми, докладні описи, за яким ви зможете зрозуміти, чи варто вам сідати за перегляд конкретної картини чи ні. Ми намагаємося робити все, щоб ви дивилися німецькі фільми онлайн з максимальною зручністю!

Німецькі фільми онлайн, німецькі фільми в хорошій якості

Короткий опис статті: німецький Дивитися німецькі фільми онлайн безкоштовно в хорошій якості без реєстрації. Найкращі німецькі фільми відомих режисерів та акторів абсолютно безкоштовно без смс. німецькі фільми, німецькі фільми онлайн, німецьке кіно, дивитися німецькі фільми, фільми німеччини

Джерело: Німецькі фільми онлайн, німецькі фільми в хорошій якості

Також ви можете прочитати