Німецькі словники

09.07.2015

Німецькі словники

Система словників Multitran

Словника для перекладу з німецької на російську мову і перекладу з російської на німецьку мову. Надані можливості алфавітного, морфологічного і фразової пошуку.

Словника для перекладу з німецької на англійську мову. Можливість пошуку слів і словосполучень.

МультиЛекс Online — новий безкоштовний сервіс, що надає можливість отримання через web-інтерфейс якісного перекладу окремих слів і стійких словосполучень з німецької мови на російську та перекладу з російської мови на німецьку. Проект представляє собою web-версію серії популярних електронних словників «МультиЛекс» «МедиаЛингва». Принцип роботи з російсько-німецького та німецько-російським словником дуже простий і інтуїтивно зрозумілий. За замовчуванням пошук здійснюється по заголовках статей всіх словників колекції. Є функція розширеного пошуку. Словники для перекладу технічних текстів з російської мови на німецьку та з німецької мови на російську за наступними темами: економіка, медицина, техніка.

Німецько-російський навчальний словник.

Тлумачний уфологічний словник. Тлумачний словник з еквівалентами німецькою мовою. Словник є першою спробою в області лексикографії з упорядкування термінології уфології. Містить 853 статті: заголовок статті виділено жирним прямим шрифтом, німецькі еквіваленти — курсивом. В кінці словника наведено індексні покажчики німецьких термінів.

Freelang Dictionary

Freelang Dictionary — велика колекція онлайн словників. Для перекладу будь-яких документів з німецької на англійську мову і перекладу з англійської на німецьку мову.

Словника для перекладу з англійської на німецьку мову. На відміну від багатьох онлайн-словників, що забезпечує ряд унікальних можливостей, наприклад, можливість проаналізувати будь англійський текст і миттєво скласти частотний словник тексту. Ця можливість дуже корисна, наприклад, при роботі з новими текстами, т. до. дозволяє виявити ті слова, які найбільш часто зустрічаються. Інша особливість ITN Online — можливість перекладати з англійської на німецьку мову не тільки окремі слова або фрази. За один прийом можна використовувати список слів, що містить до 50-ти слів або словосполучень.

Словника для перекладу з німецької на російську мову.

Онлайнові словники містять переклад з російської на німецьку та з німецької на російську слів і словосполучень з усіх словникових баз компанії ПРОМТ.

Словника для перекладу з німецької на англійську мову і перекладу з англійської мови на німецьку.

Словник бібліотечних термінів німецькою та англійською мовами. Понад 90 000 необхідних для перекладу термінів.

Словника для перекладу з німецької на англійську мову. Величезна кількість статей.

Словник для швидкого перекладу з німецької на англійську мову.

Електронна версія відомого словника, понад 280 000 прямих переказів, фраз та акронімів з німецької на англійську мову.

Словник термінів теорії рішення винахідницьких завдань для перекладу з російської на німецьку мову. Виконаний у вигляді таблиці відповідностей між різними мовами.

Словник відповідності автомобільних термінів російською та німецькою мовою. У вигляді порівняльної таблиці, мультіязичен.

Короткий опис статті: німецький словник Система словників Multitran Словника для перекладу з німецької на російську мову Словника для перекладу з німецької на російську мову і перекладу з російської на німецьку мову. Надані можливості алфавітного, морфологічного і фразової пошуку. Словник для

Джерело: Німецькі словники

Також ви можете прочитати