Німецький, онлайн словник і перекладач з німецької мови

05.07.2015

Методика вивчення німецької мови — Ще починаючи з дитячого саду, як правило, в більшості випадків, вибираючи яку мову вивчати, звичайно, вибір припав на англійську мову.

Чим зайняти дітей під час літніх канікул — протягом червня у львівських навчальних закладах функціонувати безкоштовні двотижневі табори, в яких учні зможуть знаходитися 6:00 в день.

Німецька по скайпу – тепер це просто і зручно! — Курси німецької по скайпу — це найкращий спосіб вивчити німецьку мову по скайпу, до того ж репетитор німецької по скайпу буде вашим кращим другом і помічником.

Любек: марципанная перлина Балтії — Любек є однією з найбільших балтійських коштовностей і пропонує величезну кількість різноманітних пам’яток.

Освіта за кордоном — Освіта за кордоном — це чудовий шанс отримати хороші знання і стати спеціалістом міжнародного рівня в будь-якій з обраних студентом областей.

В Україні відбувся Нюрнберг-2 — Голова політради «Нашої України» – про факт визнання злочинності комуністичного режиму, пошук винних у геноциді та компенсації жертвам.

Яким чином ви плануєте вимагати цього у нинішнього уряду? — Політичними засобами. Якщо сьогоднішній уряд і правоохоронні органи не беруть це до уваги і не будуть виконувати – ми беремо на себе зобов’язання.

Volkswagen призупинив виробництво моделі Passat — Німецький автомобільний концерн Volkswagen знизив виробничий план на цей рік на близько 300000 автомобілів у зв’язку з падінням попиту в Європі.

Діти з багатодітних сімей безкоштовно відвідують ковзанку і вчать німецьку — В рамках соціальної кампанії «Добрі справи» діти з багатодітних і малозабезпечених сімей безкоштовно відвідують ковзанку на площі Ринок.

Занурення в мовне середовище в літньому дитячому таборі — Якщо хочете, щоб ваша дитина вивчив іноземну мову досконало, недостатньо найняти йому досвідченого репетитора. Ніщо не зможе замінити занурення в мовне середовище.

Вивчення англійської та німецької мов в Інтернеті — Під керівництвом досвідченого репетитора уроки німецької мови онлайн дадуть максимальний результат у вивченні німецької мови.

Розваги в Німеччині — Місцеві газети та тижневики у великих містах розкажуть вам про поточні події, зрозуміло, якщо ви володієте німецькою або хоча б англійською мовою.

Екскурсії в Німеччині — Туристичне бюро в Німеччині, куди піти на екскурсії.

Історичні періоди Німеччини — Туристичне бюро в Німеччині, куди піти на екскурсії.

Магазини та послуги — В Німеччині все ще поширені невеликі спеціалізовані магазини, хоча на околицях багатьох міст можна знайти і сучасні торгові центри.

Тури в Лунгерн, Швейцарія — Лунгерн знаходиться на березі прекрасного гірського озера Лунгерер. Жодна фотографія не зможе передати тих вражень, які відчувають туристи, які вперше відвідали ці місця.

Вивчи іноземні мови — відкрий нові можливості в житті! — Знання кількох мов у сучасному світі цінується дуже високо. І це не дивно – адже взаємодія між різними країнами світу відбувається постійно на різних рівнях, і досить часто для цього потрібні спеціалісти-перекладачі.

Харчування в Німеччині — Звичайний вечеря в німецьких будинках складається з різних сортів хліба або булочок з холодним м’ясом, сиром, солоними огірками і іноді салатом.

Перші і другі страви — Чайові: обслуговування найчастіше входить у рахунок, який зазвичай округляють. Але якщо ви задоволені сервісом, буде цілком доречно дати на чай особисто офіціантові.

Напої — Пиво — найпопулярніший напій у Німеччині та Австрії, як світлу, так і темну.

Проживання в Німеччині — Цікаві та корисні моменти про проживання в Німеччині.

Транспорт в Німеччині — В Німеччині, Австрії та Швейцарії існує добре розвинена система громадського транспорту, і ви зможете пересуватися по місту з комфортом і без будь-яких проблем.

Німецька мова — Німецька мова – державна мова Німеччині та Австрії, один з офіційних мов Швейцарії (поряд з французькою та італійською), Люксембургу (поряд з французькою), Бельгії (поряд з нідерландським та французькою).

Швейцарців турбує український кордон — Європейці навчать польських прикордонників не пускати контрабандистів з України.

Німеччина планує скоротити термін служби в армії — У відповідності з нововведеннями новобранці будуть марширувати плацом не 9, а 6 місяців.

Східна Німеччина опинилася під загрозою вимирання — Причина цього явища — не жахливий вірус або шкідлива екологія, а банальна трудова міграція населення.

Германіст і історик літератури Гофман фон — наприкінці 1842 року в Берліні перебував поет і історик літератури фон Гофман фон. Наприкінці 1842 року його усунули від посади професора в університеті за «політично принципи», що виразилися особливо в його «Неполітичних піснях».

«Дойче» рідний, квітни і уважайся — Міністр закордонних справ ФРН ініціював кампанію з популяризації німецької мови.

З люксом за Бенилюксу — «Циганський барон» Сергія Проскурні підкорив Європу.

Дух Берлінале — Сьогодні в столиці Німеччини відкривається 60-й кінофестиваль.

Український десант у Франкфурті-на-Майні — в німецькому Франкфурті-на-Майні триває найвідоміша і найбільша у світі книжковий ярмарок, яка з 14 до 18 жовтня об’єднує під одним дахом понад ста країн світу, і близько 300 тисяч відвідувачів.

Короткий опис статті: німецький словник Перевести слово або текст з німецької мови або на німецьку мову

Джерело: Німецька — онлайн словник і перекладач з німецької мови

Також ви можете прочитати