Німецький словник, огляд словників з німецької мови

05.07.2015

Словники для тих, хто вивчає німецьку мову

Докладніше необхідно розглянути словники німецької мови. Кожен, хто бажає вивчити цю мову, повинен мати 2 види словників:

  • складається з однієї мови (німецький тлумачний словник);
  • німецько-російський / російсько-німецький (двомовний словник).

Насамперед, словники, що містять менше 20 тисяч слів, навряд чи можна застосовувати для освоєння мови – там не буде більшості слів, які ви зустрінете в підручнику.

Краще мати базисний словник, який включає вісімдесят тисяч слів. А для більш важливої роботи з перекладами необхідний великий словник, який містить 120 тисяч слів.

Функція словників у двох мовних напрями цілком зрозуміла, однак малодосвідченому людині може бути незрозуміло, для чого купувати тлумачний словник з німецької мови. Але все ж наявність цього словника є необхідним, особливо для людей, які хочуть володіти мовою на середньому рівні і вище. Це пояснюється тим, що більша частина слів німецької мови не має подібних в українській мові або підходить при перекладі в одному випадку до одного слова, а в іншому випадку до іншого слову. Це ж можна застосувати і до слів української мови, наприклад «місце» в певному випадку можна перевести на німецьку в різних варіантах: Stelle, Ort або Platz. Для вірного перекладу і застосування слів необхідно подивитися їх значення в тлумачному словнику. І робити це доводиться набагато частіше, ніж ми думаємо. При подальшому розширенні мовних знань застосування даного словника буде відбуватися все частіше і частіше. Існують тлумачні словники для іноземців та для німців. Словники для іноземців мають роз’яснення простими словами, не мають значного лексичного запасу, однак все викладено вичерпно і доступно навіть для новачків.

Великий тлумачний словник Langenscheidt вважається ідеальним. «Langenscheidts Grossworterbuch Deutsch als Fremdsprache », що складається з 66 тисяч слів — те, що потрібно. Маючи такий словник, інший вам не буде потрібно. Існує і стислий варіант даного словника — «Langenscheidts Taschenworterbuch Deutsch als Fremdsprache », у ньому перебуває 27 тисяч слів. Однак його перевага вселяє підозру. Інші версії тлумачних словників поступаються за якістю змісту описаному вище словнику.

Інша група тлумачних словників – словники для жителів Німеччини. Існує кілька видавництв, що випускають їх. Однак є безумовний лідер, яким є DUDEN. Люди, які вивчають німецьку мову, повинні звернути увагу на деякі томи з цієї групи словників. Насамперед, це одинадцятий том під назвою «Duden — Redewendungen » — словник з ідіоматичними виразами. Містить велику кількість традиційних виражень німців з максимально зрозумілими роз’ясненнями. Його можуть використовувати навіть люди, що мають середній пізнання мови. Потім необхідно сказати про третьому томі, який має назву «Duden — Das Bildworterbuch ». Являє собою словник з зображеннями, на яких знаходяться предмети, що відносяться до певної сфери діяльності або людям в певних ситуаціях. Всі предмети мають підпис. Люди, які грунтовно засвоюють мову, обов’язково повинні купити «Duden Universalworterbuch». Даний словник містить близько 120 тисяч слів, і вважається відомим серед інших словників. Він націлений на аудиторію носіїв мови, з цієї причини застосовувати його слід лише людям з високими рівнем володіння мовою.

Короткий опис статті: німецький словник Німецький словник, огляд словників з німецької мови Deutsch-online! Німецька мова онлайн німецька мова, Німецький словник, огляд словників з німецької мови Deutsch-online! Німецька мова онлайн, безплатно

Джерело: Німецький словник, огляд словників з німецької мови

Також ви можете прочитати