Німецько . латинський словник : PONS.com

14.07.2015

Про даному словнику:

Латинсько-німецький словник PONS має більш ніж 190.000 ключових слів, висловів і перекладів з латинської мови на німецьку. Він розрахований в першу чергу на учнів гімназій і подібних шкіл, крім того, на студентів, які здають (малий або великий) іспит з латини, вивчають латинську мову або класичну філологію, для курсорного (не вдаються в деталі) читання, а також на студентів історичних факультетів та істориків.

При виборі лексики були враховані як класичні, так і до — і постклассические, а також пізньо — і среднелатинские автори; вирішальним фактором при виборі письменників і творів було, читаються вони на сьогоднішніх заняттях. Так як поряд з класичними і добре знайомими письменниками і поетами, досі займають центральне місце в літературі (як, наприклад, Цезар, Цицерон, Саллюстий, Лівій, Сенека, Тацит, Катулл, Горацій, Вергілій,Тибул, Проперцій, Овідій), вивчаються також доклассические автори, наприклад, Катон, Плавт, Теренцій та Лукрецій, рідше згадуються постклассические автори, такі як Петроний, Персій, Марціал, Ювенал, Пліній, Геллі, Апулей, позднелатинские письменники, особливо церковні: Тертуліан, Минуций Фелікс, Августин, крім того, обрані місця з Вульгати і літератури Середньовіччя, так званий словник „Carmina Burana“

При складанні лексики особливо враховувалися дидактичні та методичні точки зору. Учень повинен мати можливість швидко та надійно знайти значення, яке підходить до його тексту, і наочні приклади. Особливе значення надавалося доповнення і пояснення застарілих виразів німецьких зрозумілими, відповідними сучасному слововживання словами і виразами. Латинсько-німецький словник пропонує численні приклади вживання ключових слів, виражень і цитат, у складних випадках з перекладом, а також, у квадратних дужках, типові і часті доповнення (наприклад, об’єкт, визначення в родовому відмінку тощо). Де необхідно, додаються пояснення (историкоязыкового і стилістичного характеру) і граматичні вказівки. У алфавіті перераховані важливі для римської і грецької античності власні імена (наприклад, географія, історія, міфологія, поезія), доповнені докладними поясненнями.

Німецько-латинський словник був розроблений з урахуванням перекладу сучасних общеязыковых, а також спеціалізованих текстів. Тому основною ознакою є прийняття в увагу актуальної лексики, як розхожих сьогодні ключових слів і значень, так і виразів. Як виникають латинські неологізми? Багато німецькі неологізми беруть свій початок в латинській, так, наприклад, Computer походить від computare; а шляхом приєднання закінчень дієслово став іменниками computatrum і computatorium. Неологізми виникають також шляхом сполучення слів або описовим способом, наприклад, метро: ferrivia subterranea; посудомийна машина: machina elutoria.

Бажаємо приємної роботи з латинсько-німецьким словником

Ваша редакція PONS.eu

Перелік ключових слів в німецько » латинська-словника

Короткий опис статті: латинський словник Латинсько-німецький словник у безкоштовному онлайн-словнику www.pons.eu! Тут Ви знайдете переклади з латини на німецьку, як завжди в PONS, якісно, онлайн і безкоштовно. латинсько-німецький словник, латинсько-німецький, шукати в латинсько-німецькому, латинська, німецька, латинський, словник латинської, шукати латинський, іспит з латинської,

Джерело: німецько » латинський словник : PONS.com

Також ви можете прочитати