Німецько-російський словник торрент, Софт-Портал

20.02.2017

німецько-російський словник торрент

Опис

Німецько-російський і російсько-німецький словник християнської лексики

Якість: Відскановані сторінки

Інтерактивне зміст: Ні

Кількість сторінок: 152

Опис: Словник містить близько 5000 лексичних одиниць і слововживань, що позначають основні християнські церковні поняття (головним чином православні). Словник складається з двох частин. У першій частині — німецько-російської — слова розташовані в алфавітному порядку, наводяться відповідності у грецькій і латинській мовах, пояснюється значення і вживання слів, дається тлумачення понять, невідомих для широкого кола читачів.

Друга частина словника — російсько-німецька — складається з двох розділів. У першому розділі лексичний матеріал систематизований за тематичними групами (православні християнські свята, святих, богослужіння, храм і його влаштування та ін). У другому розділі другій частині містяться російсько-німецькі відповідності. Словник призначений для учнів духовних навчальних закладів, які вивчають німецьку мову, студентів-германістів лінгвістичних університетів, перекладачів і всіх, хто цікавиться православною християнською літературою німецькою мовою.

Ввійдіть для скачування торрент-файлу

Як скачувати · Правила трекера

Короткий опис статті: німецький словник для початківців німецько-російський словник торрент. Якість: Відскановані сторінки Інтерактивне зміст: Ні Кількість сторінок: 152 Опис: Словник містить близько 5000 лексичних одиниць і словоупотребле

Джерело: німецько-російський словник торрент — Софт-Портал

Також ви можете прочитати