Німецько-російсько-німецький будівельний словник Polyglossum (остання версія), купити ліцензійну програму, завантажити в Softkey.

20.02.2017

Німецько-російсько-німецький будівельний словник Polyglossum (остання версія)

Німецько-російсько-німецький будівельний словник Polyglossum (остання версія) — це словник не має аналогів. Здійснює пошук по заголовках словникових статей і рядків німецькою і російською мовами – близько 180 000 термінів, а також, завдяки новій структурі словникових баз і вдосконаленому пошуковому пошукового механізму, пошук по всіх словами всередині словникових гнізд, тобто за всіма словами у словнику, що збільшує кількість пошукових слів ще приблизно на 20% — 30%. При цьому пошук здійснюється по типу пошуку з перехресним посиланням в Інтернет.

Основні функції Німецько-російсько-німецького будівельного словника Polyglossum

  • складався відомими фахівцями-лексикографами і професійними перекладачами в галузі будівництва;
  • охоплює лексику з таких галузей: підготовка будівельних матеріалів, архітектура, розробка ТЗ та ін

Основні функції Німецько-російсько-німецького будівельного словника Polyglossum

Хороша новина! Ми пропонуємо Вам персональну знижку!

Дякуємо вам за відвідування нашого інтернет-магазину!

Ви поклали товар у корзину, але не оформили своє замовлення. Хочете купити зі знижкою? Оформіть замовлення прямо зараз і отримаєте персональну знижку 3% на Ваше замовлення.

*Ваш купон на знижку MOROZ 16/17.

Якщо при оформленні замовлення у Вас виникли питання, ми обов’язково Вам допоможемо! Телефон служби підтримки 8(800)7751286.

*Знижка поширюється на весь каталог, крім програм виробників Embarcadero Technologies, Famatech, GFI Software Ltd, Зебра Телеком, АСКОН, 1C Бітрікс.

*Знижка не поширюється на корпоративні ліцензії вендора «Microsoft».

*Увага! До замовлення може бути застосована тільки одна знижка. При наявності в замовленні опцій зі знижками по купону або опцій з маркером «promo», знижка 3% не застосовується!

*Увага! При наявності в замовленні пакетів програм (bundle), знижка 3% не застосовується!

Короткий опис статті: німецько-український словник скачати безкоштовно Німецько-російсько-німецький будівельний словник Polyglossum (остання версія) в інтернет-магазині Softkey.ru ? 8 (800) 775 12 86 ? Softkey — найбільший інтернет-дистриб’ютор програм

Джерело: Німецько-російсько-німецький будівельний словник Polyglossum (остання версія) — придбати ліцензійну програму, завантажити в Softkey.ru

Також ви можете прочитати