Новий казахська мова

05.07.2015

Новий казахська мова
Привіт!
Новий казахська мова
Увага. Групові заняття по програмі «Ана Тілі».

Відкрита програма «Ана Тілі» — уроки казахської мови за методикою Алмаханбета Туреханова (групові заняття).

Керівник програми – Алмаханбет Туреханов, професійний педагог, чия методика була випробувана, перевірена і переперевірена на практиці протягом багатьох років; чия методика дійсно працює і приносить відмінні результати.

Вартість навчання за програмою «Ана Тілі» (групові заняття) становить:

— 18000 тенге в місяць (12 занять на місяць, 1 заняття – 60 хвилин) для ранкових і денних занять.

— 21600 тенге в місяць (12 занять на місяць, 1 заняття – 60 хвилин) для вечірніх занять.

До навчання за програмою «Ана Тілі» допускаються діти віком від 14 років. Максимальна кількість учнів у групі – не більше 6 студентів.

Просимо Вас додатково узгоджувати розклад занять з адміністратором школи. Заявки про надходження приймаються Пн. Вт. Ср. Четв. Пт. з 09.00 до 19.00.

Просимо Вас попередньо записатися за тел. 354-51-23 і по мобільному т. 8 701 076 5555 або по електронній пошті emc.school@icloud.com

Новий казахська мова
Трохи про викладачів і методикою

Туреханов Алмаханбет, 1940 р. народження, закінчив факультет німецької мови Алматинського інституту іноземних мов.

Активно володію казахською, російською, німецькою мовами. фахівець німецької та казахського мов, понад 30 років викладав німецьку мову, навчав німецької мови казахську молодь.

Професійний перекладач (працював перекладачем у різних іноземних фірмах, держустановах: Верховний Суд РК, парламент Верховної Ради РК, Міносвіти, Національний Банк РК, Податковий комітет р. Алмати, Центральна клінічна лікарня (ЦКЛ) Президента РК.

Організатор діловодства державною мовою Національного Банку РК у 1999-2001 рр. Створення електронних шаблонів всіх типів наказів НБ і ЦКБ у 2004-2009 роки.

Автор першого Англо-русскоказахского словника юридичних термінів – «ЖЕТІ ЖАР?И» АЛМАТИ 1999 р. упорядник збірника РОСІЙСЬКО-КАЗАХСЬКИХ ПРИСЛІВ’ЇВ І ПРИКАЗОК – ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «БІКО» БАСПА ?ЙІ. Алмати, 1999 р. відповідальний перекладач РОСІЙСЬКО-КАЗАХСЬКОГО СЛОВНИКА БУХГАЛТЕРА. ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «БІКО» БАСПА ?ЙІ. Алмати, 1998 р. перекладач історичних колійних записок англійця Джон Кэстля «Про хана молодшого жуза Абулхаир хані» з німецької на казахську мову, Атам?ра, 1996 р. перекладач шести художніх творів для дітей і дорослих з німецької мови на казахську мову. Всі перекладні видання випущені в різні роки (починаючи з 1985 р.) різними видавництвами РК.

В даний час зайнятий навчанням російськомовних державної мови на мою оригінальному авторському навчальному посібнику, так як є великий попит на цю діяльність. Використовую індивідуальний підхід до кожного учня. Авторське навчальний посібник, присвячене даному виду діяльності, планую випустити до кінця 2011 року. Іншими видами мовної діяльності займаюся по мірі надходження замовлень.

з січня 2011 року, за моїм методом працює моя дочка, Туреханова Маржан Алмаханбет?ызы (Алмаханбетовна).

На відміну від мене, вона практикує, також, віддалене навчання клієнтів з інших міст Казахстану, за допомогою скайпу.

У нас з дочкою одна методика, загальний навчальний матеріал. Курс починається з правил вимови казахських звуків. На першому рівні ми навчимо навчаються побудувати речення-мінімум. На другому етапі ми навчимо наших слухачів побудувати більш складні конструкції, третій етап займає складно-складені і особливо складно-підрядні речення в обох мовах. Четвертий етап — вільне володіння мовою або, за бажанням слухачів, професійне навчання.

Маржан спеціаліст англійської та казахського мов, багато років працювала перекладачем в різних компаніях, є співавтором першого «Англо-російсько-казахського словника юридичних термінів», випущеного видавництвом «ЖЕТІ ЖАР?И», Алмати, 1999 р.

I teach Kazakh youth living in Western Europe (Germany, France, England and other countries) Kazakh language on Skype. Please contact me by e-mail: 755900@mail.ru or skype: akeley2.

Новий казахська мова
А тепер про головне.

Новий казахська мова
Проблема навчання російськомовного населення казахської мови
зараз є найбільш актуальною. З моменту оголошення казахського мови державною мовою, тисячі людей займаються цим питанням, написані десятки навчальних посібників, випущені чимало двуязхычных словників. Незважаючи на це, викладати казахська мова російськомовним, як не просто. Стан справ у цій галузі залишається на тому ж рівні, яким воно було 20 років тому. Чому? Читати далі.

Новий казахська мова
Викладати російську мову казахам
(переважно оралманам, представникам корінної національності далеких сіл), також є не простим завданням. Тут також використовується унікальна методика, індивідуальний підхід. Для зручності, матеріал статті представлений на казахською мовою. Читати далі.

Новий казахська мова
Сьогоднішній принцип складання галузевих словників
не відповідає вимогам часу. Тому мною розроблені принципи складання російсько-казахських галузевих словників, рекомендації використання. Читати далі.

Новий казахська мова
Перехід діловодства на державну мову
. складання галузевого словника діловодства, навчання мови — тісно взаємопов’язані. Коли все це зосереджено в одній системі — успіх забезпечений. Читати далі.

Новий казахська мова
Художній переклад
творів різних авторів з однієї на іншу мову, як і раніше вважається одним з найскладніших напрямів літератури. Я маю досить великий досвід у виконанні таких робіт. Використовувані мови: російська мова, казахська мова, німецька мова.Читати далі.

Новий казахська мова
Експрес-новини

Новий казахська мова

У 2013 році, на запрошення компанії «Center for Technology and Management Education», я проводив семінар на тему «Питання ведення діловодства державною мовою та шляхи його вирішення» в р. Астані.

Семінар проводився для співробітників Міністерства транспорту і комунікацій РК.

Семінар відбувся в готелі «Казжол» 12 і 13 вересня 2013 року.

Короткий опис статті: словник казахсько російська Допоможу швидко вивчити казахська мова алмати, казахська, навчання, російську, мову, діловодство, галузевої, словник, русскоказахский, немецкоказахский, переклад, перекладач, індивідуальний, німецький, методика

Джерело: Новий казахська мова

Також ви можете прочитати