• Різне

  Новий Латинсько-російський і Російсько-латинський медичний словник Polyglossum

  20.02.2017

  Новий Латинсько-російський і Російсько-латинський медичний словник Polyglossum

  Новий Латинсько-російський і Російсько-латинський медичний словник Polyglossum

  ISBN: 5864554278

  С. В. Вольфсон

  Під редакцією В. Григор’єва

  © Видавництво ЕТС, Москва

  Близько 120 000 пошукових термінів латинською та російською мовами.

  Файл словника: lat_rus_med_2.pg32 (2 542 790 байт)

  Нове видання електронної версії Латинсько-російського і Російсько-латинського медичного словника, підготовленого на основі одного з найбільш повних і популярних словників у поліграфічному виконанні — «Латино-російський медичний словник» Вольфсона, суттєво розширено та оновлено. Обсяг словникової бази цього латинсько-російсько-латинського словника збільшився більш, ніж в 2 рази. Кількість пошукових термінів більш 120 000 — російською і латинською мовами.

  Для окремих термінів наведено латинсько-російські відповідності згідно МБК-10 (ICD-10), що істотно підвищує цінність цього латинсько-російського і російсько-латинського медичного словника з точки зору уніфікації медичної термінології, особливо при одночасному використанні нових англо-російсько-англійського медичного словника з термінами МКБ-10 і німецько-російсько-німецького медичного словника з термінами МКБ-10. При цьому, за рахунок опції словникової програми Polyglossum «пошук по всіх словниках» можлива «перехресна» перевірка термінів і пошук найбільш адекватного перекладу медичних термінів: слів, словосполучень, фраз.

  Корпус цього Латинсько-російсько-латинського словника містить терміни практично з усіх галузей медицини, в т. ч. основні анатомічні терміни, рецептурні написи і скорочення, медичні абревіатури, назви основних видів лікарських препаратів і речовин.

  Безкоштовне оновлення словникової програми Polyglossum постійно на сторінці DOWNLOAD (ЗАВАНТАЖИТИ) Словникового видавництва ЕТС (Електронні і Традиційні Словники)

  Короткий опис статті: латинський словник

  Джерело: Новий Латинсько-російський і Російсько-латинський медичний словник Polyglossum

  Також ви можете прочитати