Новий Латинсько-російський і Російсько-латинський медичний словник

05.07.2015

Новий Латинсько-російський і Російсько-латинський медичний словник Polyglossum

Новий Латинсько-російський і Російсько-латинський медичний словник Polyglossum

ISBN: 5864554278

С. В. Вольфсон

Під редакцією В. Григор’єва

© Видавництво ЕТС, Москва

Близько 120 000 пошукових термінів латинською та російською мовами.

Файл словника: lat_rus_med_2.pg32 (2 542 790 байт)

Нове видання електронної версії Латинсько-російського і Російсько-латинського медичного словника, підготовленого на основі одного з найбільш повних і популярних словників у поліграфічному виконанні — «Латино-російський медичний словник» Вольфсона, суттєво розширено та оновлено. Обсяг словникової бази цього латинсько-російсько-латинського словника збільшився більш, ніж в 2 рази. Кількість пошукових термінів більш 120 000 — російською і латинською мовами.

Для окремих термінів наведено латинсько-російські відповідності згідно МБК-10 (ICD-10), що істотно підвищує цінність цього латинсько-російського і російсько-латинського медичного словника з точки зору уніфікації медичної термінології, особливо при одночасному використанні нових англо-російсько-англійського медичного словника з термінами МКБ-10 і німецько-російсько-німецького медичного словника з термінами МКБ-10. При цьому, за рахунок опції словникової програми Polyglossum «пошук по всіх словниках» можлива «перехресна» перевірка термінів і пошук найбільш адекватного перекладу медичних термінів: слів, словосполучень, фраз.

Корпус цього Латинсько-російсько-латинського словника містить терміни практично з усіх галузей медицини, в т. ч. основні анатомічні терміни, рецептурні написи і скорочення, медичні абревіатури, назви основних видів лікарських препаратів і речовин.

Безкоштовне оновлення словникової програми Polyglossum постійно на сторінці DOWNLOAD (ЗАВАНТАЖИТИ) Словникового видавництва ЕТС (Електронні і Традиційні Словники)

Короткий опис статті: латинський словник

Джерело: Новий Латинсько-російський і Російсько-латинський медичний словник Polyglossum

Також ви можете прочитати