Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh

20.02.2017

Техніка /Тести та огляди

Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
17.06.2011

17:45

Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Олександр Вирц

«Язик до Києва доведе»

Народна приказка

Люди, що використовують свою мову в якості альтернативи GPS-навігатора, з часом розуміють, що довести він може не тільки до Києва, але і аж до перетину з західними кордонами нашої неосяжної країни. І начебто йти і йти далі, але люди навколо говорять на іншій мові і, безперебійний в межах Росії і країн СНД, голосовий путівник починає давати збої і викликати здивовані погляди перехожих. І справа навіть не у фізичній кордоні між країнами, при перетині якої починається ця аномалія, а в кордоні іншого — мовний, що отримала окрему назву — «мовний бар’єр».

З мовним бар’єром кожен справляється по-своєму. Хтось «по-старому» студіює підручники і бере уроки у викладачів. Інші весь свій вільний час приділяють прослуховування аудіо-курсів ( http://www.technofresh.ru/techno-business/career/audio-language.html ) або перегляду відео-уроків ( http://www.technofresh.ru/techno-business/career/video-language.html ). Треті використовує більш прогресивні методи — спеціалізовані комп’ютерні програми та онлайн-сервіси для «підтягування мови» ( http://technofresh.ru/technology/internet/foreign-language.html ). Але який би не був досвідчений викладач Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
як би не вдосконалювали інтерактивний курс, всі ці методи мають один суттєвий недолік — їх не можна взяти з собою в дорогу. Ніхто не гарантує того, що в шляху вам зустрінеться море незнайомих слів або понять, які ви не вивчали, а в розмові з іншомовним співрозмовником вам відразу буде все зрозуміло. Тягати із собою купу словників, підручників і розмовників або бігати в пошуках бездротової мережі, щоб перевести незнайоме вираз за допомогою онлайн-перекладача — не ваш метод? Тоді вихід тільки один — портативний електронний словник.

Яскравим представником цього класу пристроїв є електронний словник ASSISTANT AD-5500 ( http://technofresh.ru/technics/news/2011/06/02/ASSISTANT-AD-5500.html ), який, крім величезної бази слів і виразів, містить у собі безліч додаткових функцій, що полегшують вивчення іноземних мов.

Блокнот з начинкою

Електронний словник ASSISTANT AD-5500 виконаний у форматі розкривного «блокнота». На зовнішніх «обкладинках», виконаних з ударостійкого пластику і захищають тонку електроніку від механічних впливів, крім назви пристрою нічого немає. Все найцікавіше — всередині! Якщо розкрити пристрій, то можна побачити, що одну з внутрішніх поверхонь займає 3,5-дюймовий кольоровий сенсорний екран, навколо якого розташовані іконки швидкого доступу до часто використовуваних функцій. Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
На другій стороні розташована клавіатура, яка дозволяє набирати слова і фрази для подальшого переведення та містить безліч спеціальних клавіш (вибір напряму перекладу, вибір мови, переміщення по меню і словників тощо). Для більш зручного введення інформації і управління пристроєм передбачений стилус, закріплений в поглибленні під нижнім краєм екрану.

На бічних поверхнях ASSISTANT AD-5500 знаходяться слот для карт пам’яті, вихід на навушники і порт miniUSB для зарядки пристрою.

Виробник дуже креативно підійшов до упаковці пристрою — коробка з товстого картону стилізована під величезний старовинний том словника. Всередині неї, крім самого електронного словника, знаходиться зарядний пристрій з набором перехідників під електричні розетки європейських країн, USB-кабель, навушники, м’який чохол для транспортування і докладна інструкція по використанню.

будь Ласка, повільніше! Я записую!

Основна функція ASSISTANT AD-5500 — переклад довільних слів і фраз на один з п’яти мов: крім широко розповсюдженого англійської, в ньому також присутні німецька, французька, іспанська та російська мови. Для перекладу досить ввести текст і вибрати мову перекладу — і на екрані з’явиться максимально близький переклад фрази на українську мову. Алгоритм перекладу ідентичний методикою великих онлайн-перекладачів — ASSISTANT AD-5500 аналізує всі тексти, що знаходяться в базі словників, і видає найбільш часто зустрічається варіант перекладу.

Крім можливості перекладу довільного тексту, електронний словник також оснащений функцією розмовника і містить близько 16 500 готових розмовних фраз — більше 3 300 загальновживаних фраз для кожного з підтримуваних мов. Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Для зручності користування фрази візуально розбиті на 16 основних категорій: спілкування, поселення в готель, прийом їжі, огляд визначних пам’яток, транспорт, розваги, покупки, надзвичайна ситуація, пошта/телефон, ділова бесіда, базові знання, загальні знання, життя, їжа, людина і спорт.

В сукупності готові фрази охоплюють понад 170 тим, що дозволяють будь-якому мандрівникові швидко знайти потрібний вираз і відчути себе «у своїй тарілці» при будь-якому формальному розмові. Крім того, фрази можна заучувати перед поїздкою, щоб під час подорожі бути «у всеозброєнні» і не вдаватися до функціоналу електронного словника кожну хвилину.

ASSISTANT AD-5500 представляє собою повноцінну заміну бібліотеки словників — в його пам’яті записано 18 найбільших словників із загальним обсягом словникової бази понад 5 мільйонів слів! Пристрій включає в себе Оксфордський англо-російський, Оксфордський російсько-англійський і Новий Оксфордський американський словник англійської мови, які є непорушним лінгвістичним стандартом для всіх, хто вивчає англійську мову і хоче осягнути всі тонкощі сучасної американської лексики. А наявність англійського словника синонімів/антонімів і набору професійних словників (економічного, юридичного, медичного, спортивного та ін) дозволить з користю застосувати цей електронний перекладач при ділових переговорах або поглибленому вивченні мови.

Дивись і вчись!

Крім традиційних словників, ASSISTANT AD-5500 також включає в себе інтерактивні відео-словники, що дозволяють не тільки побачити предмет або явище, про яких йде мова, але і почути, як вимовляється слово або фраза, Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
подивитися, як пишеться слово і всі значення перекладу. За допомогою вбудованого мікрофона можна також порівняти свою вимову з еталонним звучанням. Дана опція є незамінною допомогою всім, хто вивчає мови, причому незалежно від рівня початкової підготовки.

Крім того, для бажаючих краще освоїти розмовну мову передбачені анімовані словники, розбиті на розділи за аналогією з паперовими «розмовниками». Вивчення мови за допомогою живих анімованих діалогів, що імітують ситуації з повсякденного життя, проходить набагато цікавіше і сприяє кращому освоєнню матеріалу. Діалоги можна повторювати разом з героями анімації і порівнювати вимову з еталонним звучанням.

Повним-повна коробочка!

Крім своїх прямих обов’язків, перекладач ASSISTANT AD-5500 також наділений серйозним додатковим функціоналом, який не дозволить занудьгувати в дорозі. До найбільш цікавим доповненням відносяться:

— програма для малювання, що дозволяє вести рукописні подорожні нотатки і робити начерки за допомогою стилуса прямо на екрані пристрою;

— вбудований повноцінний медіа-плеєр, здатний відтворювати аудіо, відео та фото і перетворює пристрій в розважальний центр;

— набір корисних утиліт (калькулятор, календар, будильник, місцевий і світовий час, конвертер валют і величин, органайзер), що полегшує перебування в будь-якій країні;

— колекція вбудованих логічних ігор (Судоку, Числовий куб, 24, Ханойська вежа, Змійка, Сапер), здатні перетворити час очікування рейсу в захоплююче проведення часу.

Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Слот для карт пам’яті формату SD/MMC об’ємом до 16 Гб дозволяє використовувати додаткові аудіо — та відеоматеріали на флеш-картах як для вивчення мов, так і для розваги. Живлення пристрою здійснюється від вбудованого Li-Ion акумулятора і від мережі при використанні зарядного пристрою або від USB-порту комп’ютера або ноутбука.

Вперед, а там розберемося!

Так як поїздки в інші країни стають все доступнішими, а пропозиції туристичних компаній — все привабливішим, тема подорожей стала дуже актуальною. Але, щоб довгоочікуваний відпочинок в екзотичній країні не перетворився в тяжке випробування з-за складності в спілкуванні з місцевими жителями або через неможливість донести свої бажання до іноземного персоналу, рекомендуємо вам обзавестися електронним словником.

ASSISTANT AD-5500 як раз і є тим рішенням, яке здатне перемогти «мовний бар’єр» і максимально розсунути межі спілкування. Тепер не потрібно досконало володіти мовою тієї країни, куди ви хочете відправитися у відпустку або відрядження, — досить укомплектувати свій чемодан електронним перекладачем і будь-яка поїздка перетвориться у справжнє свято!

Технічні характеристики:

Тип пристрою: електронний словник-перекладач

Екран: 3,5″ (320х240 пікселів), кольоровий, сенсорний

Управління: комбіноване (сенсорний екран + кнопки)

Вбудована пам’ять: 1 Гб

Підтримка карт пам’яті: SD/MMC, до 16 Гб

Мікрофон: вбудований, високочутливий

Динамік: стерео (2х 1 Вт)

Підтримувані мови: англійська, німецька, французька, іспанська, російська

Словникова база: більше 5 000 000 слів

— Наукові формули

— Анімовані відеокурси

— Словник синонімів і антонімів

Додаткові словники: ілюстрований словник, словник користувача

медіа-можливості: відтворення аудіо, відео і графічних файлів, ігри

Підтримка форматів:

— Аудіо. MP3‚ WMA‚ AAC‚ AMR‚ WAV‚ MIDI

— Відео: AVI‚ AKV‚ 3GP‚ MP4‚ CIF (HхV 52х288)

— Графіка: JPEG, GIF, BMP, TIFF, PNG

Програми: Калькулятор, календар, будильник, місцевий і світовий час, конвертер величин, конвертер валют, органайзер

Додатково: Функція вимови, пошук фраз, функція малювання, можливість захисту паролем бази

Харчування: Вбудований Li-Ion акумулятор, 1150 мА/ч

Роз’єми:

— MiniUSB (USB 2.0 High Speed)

— Роз’єм для навушників (mini-jack 3,5 мм)

— Слот для карти пам’яті (SD/MMC)

Колір: Чорний (зовні), сріблястий (всередині)

Розмір: 135 х 87 х 23,5 мм

Вага: 210 г

Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh

Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Невелику вагу, величезна база слів і фраз, спеціалізовані словники

Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Не виявлено

Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
6 Дизайн

Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
10 Функціональність

Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
7 Ергономіка

Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh
8 Ціна/якість

Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500, TechnoFresh

Дякуємо компанію «Електронні словники » за наданий на тест електронний словник-перекладач ASSISTANT AD-5500

Короткий опис статті: електронний перекладач купити

Джерело: Огляд електронного словника-перекладача ASSISTANT AD-5500 — TechnoFresh

Також ви можете прочитати