Онлайн Перекладач Китайської Мови і Онлайн-Словник. Переклад Російсько

26.07.2015

Російсько-китайський і китайсько-російський перекладач онлайн

Коротка інформація про китайській мові

Китайська мова, мова китайців — офіційна мова КНР. На китайській мові говорить 95% населення країни і китайське населення Індонезії, Камбоджі, Лаосу, В’єтнаму, Бірми, Малайзії, Таїланду, Сінгапуру та ін Китайська мова належить до китайсько-тибетської сім’ї мов, розпадається на 7 основних діалектних груп: північну (понад 70% людей), У, Сян, Гань, Хакка, Юе, Мінь. Діалекти китайської різняться фонетично (що ускладнює або робить неможливим междиалектическое спілкування), лексикою, почасти граматикою, однак основи їх граматичної будови та словникового складу єдині.

Стародавні писемні пам’ятки китайської мови походять, мабуть, до другої половині 2-го тисячоліття до н. е. Найдавніші літературні пам’ятки — це «Шуцзин» («Книга історії») і «Шицзін» («Книга пісень») (перша половина 1-го тисячоліття до н. е..). На основі живих діалектів того часу склався літературний давньокитайський мова — вэньянь, який з плином часу розійшовся з китайською мовою усного спілкування і став (вже в 1-му тисячолітті н. е) незрозумілим на слух. Цей письмовий мову, що відображає норми стародавнього китайського мови, використовувався в якості літературної мови до 20 століття, хоча і зазнав протягом століть значні зміни.

До початку 1-го тисячоліття н.е. відносяться зразки нового письмового китайської мови, отражавшего розмовну мову — байхуа (простий, зрозумілий мова). Північний байхуа ліг в основу загальнонародного китайської мови, що отримав назву путунхуа (загальнозрозумілу мову). У 1-ій половині 20 ст. путунхуа повністю утвердився в письмовому спілкуванні, витіснивши вэньянь, і став літературним китайською мовою. Сучасний китайський мова існує у двох формах — письмової та усної. У граматичному і лексичному відношенні національний літературний китайська мова спирається на північні діалекти. Його фонетичної нормою є пекінське вимову. Стародавній китайський мову в його письмовій ієрогліфічної формі, приховувала реальний звуковий склад слів,- мова односкладова, в якому слова одноморфемны, можна буде змінити і позбавлені граматичної форми..

Реконструкції звучання давньокитайських слів виявили складну структуру складу у стародавньому китайському мовою, зокрема збігу приголосних на початку слова і різноманітні звичайно-складові приголосні. Деякі приголосні у складі слова, мабуть, мали характер префіксів і суфіксів. Це дає підставу вважати, що стародавній китайський мову мав досить складну морфологічну систему, яка згодом була втрачена, і слово не було одноморфемным.

Короткий опис статті: китайський словник Китайська мова. Онлайн-словники та перекладачі. Працюють!

Джерело: Онлайн Перекладач Китайської Мови і Онлайн-Словник. Переклад Російсько-Китайський і Китайсько-Російська

Також ви можете прочитати