Онлайн перекладач (словник з транскрипцією) англо-російський (та інші мови) .

13.07.2015

Онлайн перекладач (словник з транскрипцією) англо-російський (та інші мови)

У першому полі введіть слово, яке хочете перевести, у другому полі виберіть напрямок перекладу (за замовчуванням стоїть англо-російський переклад), для перекладу натисніть на клавішу «enter» або на іконку у вигляді лупи. Переклад з транскрипцією з’явиться нижче.

Англійські слова з транскрипцією та вимовою

Посилання під полем введення слова:

Type Russian characters on your keyboard — включає екранну клавіатуру для російських букв;

Show keyboard — розкриває екранну клавіатуру для російських букв;

Hide keyboard (to type in English) — приховує екранну клавіатуру для російських букв.

Це електронна версія Оксфордського кишенькового словника англо-російського і російсько-англійського мови. Авторитетний професійний словник, який містить близько 210 000 слів і словосполучень.

Якщо ви мрієте вивчати англійську за кордоном, то це посилання для вас. Каталог зарубіжних шкіл англійської мови. Опис шкіл з фото і відео, тривалість і інтенсивність курсів, а так само скільки все це коштує.

Додатки до он-лайн словником. Короткі відомості з граматики англійської мови

1 Стаття, в якій наведено англійський алфавіт зі словами прикладів. Дає уявлення про те, скільки букв в англійському алфавіті і як він читається.

2 У цих статтях розглядається фонетична транскрипція англійської мови. У першій частині подано правила транскрипції англійських приголосних букв. У другій частині — правила транскрипції голосних англійська букв .

3 Англійські дієслова: правильні і неправильні. У чому відмінність, а так само три форми неправильних дієслів або таблиця неправильних дієслів англійської мови з транскрипцією та перекладом .

4 У статті читання чисел англійською можна дізнатися про те, як правильно вимовляти англійські числа, як виконати переведення чисел з російської на англійську, як вимовляються дати в англійській мові, а так само розглядаються математичні формули і вирази.

5 Британський англійський і американський англійський мають відмінності. Про це теж корисно знати, що б не дивуватися, чому одні і ті ж слова в різних текстах пишуться по різному.

Про це англо-російському і російсько-англійською он-лайн словник з транскрипцією

Я давно хотів поставити на свій сайт хороший онлайн перекладач з транскрипцією і різними значеннями слів, і цей, на мій погляд, є одним з найбільш вдалих. Більшість сайтів використовують систему перекладу текстів за допомогою програм-перекладачів типу «Сократ». Але для вивчення англійської мови це не самий підходящий онлайн словник, адже зустрівши незнайоме англійське слово нам потрібно дізнатися його транскрипцію, наголос, багатозначність варіантів використання. При перекладі важливий саме тлумачний словник. При чисто машинному перекладі ми в кращому випадку втратимо сам сенс висловлювання і його стилістичну складову, а в гіршому отримаємо непов’язаний набір слів. Сервіси комп’ютерних онлайн-перекладачів не надають можливості подивитися різні значення слів чи їх вибір обмежений, тому машинний переклад обов’язково необхідно коригувати за допомогою таких словників. На сайті «en-umbrella.ua», вам надається можливість скористатися якісним онлайн словником абсолютно безкоштовно, тобто це англо російський словник з вимовою. Не важливо, що ви хотіли знайти в пошуковику: будь то російський перекладач онлайн. або англійська онлайн перекладач або перекладач онлайн безкоштовно – словник, представлений тут – це саме те, що вам треба. Словник допоможе вам знайти відповіді на безліч питань, що виникають при перекладі. Якщо у вас є Інтернет, то ви обов’язково знайдете правильне слово. А раз ви читаєте цей текст, то він у вас точно є. До речі крім англо-російського і російсько-англійського напрямків у базі цього словника є безліч інших мов, тому цей безкоштовний онлайн перекладач з транскрипцією – один з кращих варіантів, який можна знайти в мережі «Інтернет» серед англо російських перекладачів з транскрипцією та вимовою. Так що якщо у вас немає паперового словника під рукою, ви завжди можете покластися на електронну онлайн словник англійської мови на цьому сайті. Користуйтеся і досягайте успіхів у вивченні англійської мови.

Короткий опис статті: словник англійської мови У першому полі введіть слово, яке хочете перевести, у другому полі виберіть напрямок перекладу (за замовчуванням стоїть англо-російський переклад), для перекладу

Джерело: Онлайн перекладач (словник з транскрипцією) англо-російський (та інші мови) | Improve your English with «en-umbrella.ua»

Також ви можете прочитати