• Словник онлайн

  Онлайн-словник, KrasNanoSeminar

  27.07.2015

  Google запускає онлайн-словник

  4 грудняОнлайн-словник, KrasNanoSeminar
  Google • Інтернет • Сервіси

  Без офіційних анонсів (вперше відомості про сервіс з’явилися в Los Angeles Times ) Google запустила власний онлайн-словник, який можна подивитися за адресою Google.com/Dictionary .

  Як і годиться, при введенні необхідного слова служба видасть визначення та короткий опис терміна, а також, можливо, правильну вимову слова, включаючи аудиовариант, кілька синонімів та посилання на інші ресурси, що стосуються даної тематики. Якщо користувач залягання під своїм Google акаунтом, то історія пошуку термінів буде збережена, щоб до неї можна було звернутися пізніше.

  Онлайн-словник, KrasNanoSeminar

  Нагадаємо, що можливість дізнатися значення слів була закладена в Google дуже давно, тільки раніше для цього необхідно було використовувати не окрему службу, а сам пошуковик. Ввівши запит типу «define:необхідний термін», користувач отримував посилання на опис необхідного слова. Список результатів містив посилання на відомі онлайн-словники, наприклад answer.com, так і на «випадкові» сайти. Тепер же, використовуючи Google.com/Dictionary. користувач завжди буде отримувати дані лише з централізованої бази Google.

  Відзначимо, що на даний момент Google Dictionary підтримує близько трьох десятків мов і може використовуватися не тільки як словник, але також і як перекладач.

  Короткий опис статті: словник онлайн physics, chemistry and biology of our lovely nanosystems

  Джерело: онлайн-словник — KrasNanoSeminar

  Також ви можете прочитати