Оновлення MS Office 2007 до випуску 2010 . Windows 7 Life

20.02.2017

Оновлення MS Office 2007 до випуску 2010

Всім консервативним товаришам, які ще користуються MS Office 2007 і молодше, але боязко думають про перехід на нову, 2010-ю версію, адресується цей матеріал.

Виконати оновлення дуже просто: скачайте потрібний вам дистрибутив з офіційного сайту Microsoft або скористайтеся настановним диском, якщо він у вас є.

Перед установкою 2010 видаляти існуючий пакет 2007 зовсім не обов’язково.

Для ПК існує кілька версій MS Office 2010. це:

Крім того, існує також версія для мобільних пристроїв під управлінням ОС Windows Phone — Office Mobile 2010, а також для спільної роботи з документами в «хмарі» — Office 365 (Web Apps) і Office 2010 для Мас .

Практично всі ці випуски доступні для покупки онлайн і їх можна завантажити з офіційного сайту розробника. Виняток з перерахованих вище випусків складають Office Стандартний, Office Професійний плюс (для корпоративних клієнтів) і Office для студентів (тільки для освітніх установ). В процесі установки доступні для завантаження випуски MS Office можна не активувати. У цьому випадку так званий «пільговий період» використання продукту становитиме 30 днів. Цитата:

Активація, пільговий період і обмежена функціональність

Щоб отримати доступ до всіх можливостей продукту, необхідно його активувати. Активація продуктів Майкрософт — це технологія захисту від нелегального копіювання програм, за допомогою якої перевіряється законність ліцензування програмних продуктів.

Активація В ході цього процесу перевіряється, чи дозволено використання ключа продукту, зазначеного при установці, на відповідних комп’ютерах за умовами ліцензії.

Пільговий період Не вводячи дійсний ключ продукту, можна працювати з програмним забезпеченням протягом 30 днів. Цей термін називається пільговим періодом. Протягом пільгового періоду можуть працювати деякі функції і програми, які не включені до придбаний продукт. Після введення дійсного ключа продукту будуть присутні тільки ті функції і програми, які були придбані.

Режим обмеженої функціональності Після закінчення пільгового періоду, якщо не введено дійсний ключ продукту, програмний продукт переходить у режим обмеженої функціональності, аналогічний демонстраційного режиму. У цьому режимі неможливо зберігати зміни в документах і створювати нові документи, що можуть бути відключені і інші можливості. Під час роботи в режимі обмеженої функціональності існуючих файлів або документів не завдають ніякої шкоди. Після введення ключа продукту та активації будуть працювати всі функції придбаного програмного продукту.

Щоб перевірити стан активації вашого офісного пакету MS Office 2010, відкрийте будь-який з його компонентів (наприклад Word або Exel), натисніть меню «Файл» і виберіть розділ «Довідка»:

Якщо програма активована легітимним ключем, текст, який ви бачили на попередньому знімку вікна, буде відсутня:

Оновлення MS Office 2007 до випуску 2010 . Windows 7 Life

Для перевірки стану активації MS Office 2007 шлях інший (на прикладі програми Word): Меню – Настройки – Ресурси – Активувати Microsoft Office:

Цікаве спостереження: Windows Update, налаштований на автоматичний пошук та установку оновлень з приводу SP3 для пакета MS Office 2007 мовчав як партизан до тих пір, поки я не скачав і не запустив його установку примусово.

Далі, щоб не пускатися в розлогі описи всіх численних аспектів використання MS Office, пропоную перейти на сторінку питань-відповідей. де все докладно викладено і попутно дам ще кілька корисних посилань, які можуть стати в нагоді:

— Центр оновлень для Microsoft Office, серверів microsoft Office Server і пов’язаних з ними продуктів. Тепер всі набори оновлень для офісних пакетів можна знайти в одному місці. Правда інформація на цьому сайті трохи застаріла – відсутнє посилання на завантаження пакета оновлень SP3 для MS Office 2007. Завантажити його можна тут .

— Сторінка підтримки «Видалення програмних Microsoft Office». Описані способи вирішення проблем з видаленням версій 2003, 2007, 2010, а також MS Office 2008 для Mac і 2011.

Тепер повернуся власне до теми статті.

як приклад наведу ситуацію. На одному з моїх домашніх ноутбуків під управлінням Windows 7 встановлений MS Office Enterprise 2007 SP3. Для повсякденних завдань він підходить повністю і потреби встановлення останньої версії (2010) у мене до певного моменту не виникало. Коли ж вона з’явилася. я скачав оригінальний образ MS Office Стандартний 2010 (32 біт) і змонтував його у віртуальний привід.

Примітка. зверніть увагу – версія для оновлення, про яку я буду розповідати далі, не збігається з оновлюваною. Це допустимо, але буде мати один нюанс: якщо встановлений Office не включає деякі додатки, які були встановлені в попередній версії Office, то ці старі програми не будуть видалені автоматично, але і не будуть оновлені.

За винятком Microsoft Outlook 2010 і Microsoft SharePoint Workspace 2010 додатки Microsoft Office 2010 можуть співіснувати з більш ранніми версіями тих же програм.

Оскільки у мене вже встановлено попередній випуск офісу, після запуску програма пропонує не чисту установку, а встановлення «методом оновлення: автоматично і з вибором потрібних для користувача окремих компонентів:

Настроюється тип установки MS Office 2010 включає в себе вибір наступних дій:

Я волів автоматичний – «Оновлення» і запустив процес установки. Триває він не довго, приблизно 30-40 хвилин (час залежить від апаратної конфігурації ПК):

Нарешті фінал:

Який же результат? Заглянемо в меню Пуск – Всі програми:

MS Office оновлено. Не оновилися лише ті компоненти, які відсутні в MS Office стандартний 2010 (виділені зеленою рамкою).

Крім того, в аплеті Програми та компоненти Панелі управління офіс виявився представленим в 2-х версіях:

Навіть без активації ключем для постійного використання, Office 2010 може отримувати оновлення:

це Пояснюється тим, що на період «пільгового» 30-ти денного використання він автоматично активується тимчасовим ключем, інтегрованими в дистрибутив (колонка Product Key ):

За допомогою диска з дистрибутивом поточну установку можна змінити, видалити, відновити (у разі виникнення несправностей у роботі компонентів) і активувати:

до Речі, з приводу переактивации іншим ключем, існує невеликий трюк:

Довідково: відкриваємо редактор системного реєстру і переходимо в гілку:

  • HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Office\14.0\Registration

В ній видаляємо запис DigitalProductID і Current. потім запускаємо будь-який додаток офісу, Office 2010 відразу зажадає ввести ліцензійний номер, вводимо, (дистрибутив офісу повинен бути вставлений в привід), офіс швидко конфігурує новий номер і все.

Природно MS Office 2010 відкриває і редагує всі файли, створені в попередніх офісних пакетах. Задіяна зміна файлових асоціацій:

Ну і кілька знімків окремих компонентів 2010 версії, для тих, хто ще не бачив.

На закінчення залишилося сказати, що крім розширеного і вдосконаленого функціоналу, MS Office 2010 став працювати ще швидше. Відкриття будь-якого документа відбувається в частки секунди. Гідна заміна своєму попередникові в цьому плані, особливо для ПК зі слабкою конфігурацією.

Короткий опис статті: proling office office 2013 Усім консервативним товаришам, які ще користуються MS Office 2007 і молодше, але боязко думають про перехід на нову, 2010-ю версію, адресується цей матеріал. Виконати оновлення дуже просто: скачайте потрібний вам дистрибутив з офіційного сайту Microsoft або скористайтеся настановним диском, якщо він у вас є. Перед установкою 2010 видаляти існуючий пакет 2007 зовсім не обов’язково. Для…

Джерело: Оновлення MS Office 2007 до випуску 2010 | Windows 7 Life

Також ви можете прочитати