Переклад сайтів, переклад веб-сайтів

18.06.2016

Переклад сайтів, переклад веб-сайтів

Переклад сайтів

Вас цікавить Переклад сайтів, переклад веб-сайтів? Київське бюро перекладів Дружба Народів завжди до Ваших послуг!

Щоб зробити замовлення або дізнатися точну вартість послуги «Переклад сайтів, переклад веб-сайтів» зв’яжіться з нами за телефонами (098) 668-33-68, (093) 918-29-16, (044) 228-36-59 або по електронній пошті

Ось вже де дійсно не обмежені можливості для розвитку бізнесу, так і, загалом, будь-якого іншого виду діяльності, так це в глобальній інтернет-мережі. Саме тут можна без проблем заявити про свою компанію, продукцію, послуги і знайти потенційних партнерів, клієнтів, покупців. Все, що потрібно – це створити свій сайт, наповнити його всією необхідною інформацією (про компанії/закладі, товарах/послугах, контактні дані, рекомендації та іншими даними) і сприяти його просуванню в пошукових системах. Однак, щоб сайт був доступний і зрозумілий користувачам інтернету в будь-якій точці світу, його слідують перевести на один або кілька мов, в залежності від тієї цільової аудиторії, на яку орієнтований ваш бізнес.

І ось в цьому питанні Вам можуть бути корисні послуги нашого бюро перекладів «Дружба народів». Ми виконуємо переклад сайтів на більш ніж 200 мов світу вже готові HTML-сторінки. У результаті нашої роботи, на виході Ви отримуєте сайт еквівалентний оригінального, але з інформацією на тій мові, який необхідний.

Послуга «переказ сайтів» включає в себе комплекс заходів щодо переведення:

  • текстового наповнення сайту;
  • інтерфейсів сторінок;
  • службової інформації і гіперпосилань;
  • графічної інформації (різноманітних ілюстрацій, включаючи flash-анімацію);
  • невидимих елементів в структурі сайту (заголовки, дескрипшны, ключові слова).

Ми виконуємо переклади і надаємо технічну підтримку сайтів, які ще перебувають на стадії розробки або вже є робочими і проиндексированными в пошукових системах. Також ми надаємо постійну мовну підтримку сайтів.

Оскільки переклад сайтів є однією з різновидів письмового перекладу, то до нього пред’являються відповідні вимоги. Однак при цьому все ж таки слід враховувати, що цей контент буде опублікований в електронному вигляді. Тому, він повинен бути викладений простою і доступною мовою, без складних конструкцій і слів (фраз) з подвійним змістом. Словом, текст повинен бути таким, щоб його зміг прочитати і сприйняти будь-який користувач інтернету. Також слід пам’ятати, що виконуючи переклад контенту з сайту, необхідно чітко слідувати стилю оригіналу. Адже, коли спеціаліст-копірайтер пише оригінальний текст, він робить це з урахуванням специфіки сприйняття цільовою аудиторією, а також загальними вимогами пошукових програм до контенту веб-ресурсу. І завдання перекладача-не порушити цілісності структури тексту, в тому числі, розміщення в ньому ключових слів. Також слід зазначити, що переклад сайту відноситься до розряду письмових перекладів, а крім того, він також поділяється (залежно від тематики) на юридичний, технічний, суто рекламний і т. д. Виходячи з тематичних особливостей наповнення сайту, займається перекладом контенту той або інший фахівець нашого бюро, який вже має досвід роботи з сайтами даної тематики і подібного роду інформацією в цілому.

Вартість перекладу сайту

Замовляючи послугу перекладу, перш за все, для Вас буде розрахована вартість даної послуги. Здійснюється вона наступним чином – наші фахівці виконують конвертацію необхідного контенту сайту в текстовий формат і далі розраховують вартість послуги. Тільки в нашому бюро розрахунок вартості проводиться абсолютно безкоштовно, в той час, як наші конкуренти встановлюють 10-20% націнку за послугу конвертації. Тому, звертатися до нас вигідно у всіх відносинах. Досвідчені фахівці, професійний якісний переклад і доступні розцінки на послуги. Звертайтеся! Наші менеджери завжди готові відповісти на будь-яке питання, що стосується як надання даної послуги (переклад сайтів), так і інших послуг, що надаються нашим бюро перекладів. Контактні дані вказані на сайті.

Якість наданих послуг – це один з найважливіших факторів нашої роботи, тому ми завжди готові до співпраці з професійними та досвідченими перекладачами.

Ми працюємо з більш ніж 240 мовами і діалектами:

Короткий опис статті: перекладач сайтів Переклад сайтів і переклад сайту Переклад сайтів, переклад сайту, переклад сайтів на російська, переклад сайт, перекладач сайту, переклад сайту на англійську мову, переклад веб-сайтів

Джерело:
Переклад сайтів, переклад веб-сайтів

Також ви можете прочитати