Переклад слів, проект бюро перекладів Flarus.

15.06.2016

Переклад слів

Мета проекту «Переклад слів» — обкатка унікального алгоритму Tranlator Select (TS), розробленого в бюро перекладів » Flarus. Переклад слів — робоча назва проекту, який допомагає редакторам бюро підбирати перекладачів для вузькоспеціалізованих перекладів на основі статистичних даних тексту. Проект багатомовний, проте основна робота ведеться з російською, англійською, німецькою, французькою, іспанською, чеських, польським, сербським. Для роботи з іншими іноземними мовами не створена достатня для статистичного аналізу вибірка ключових слів переказів.

Ми порахували проект Переклад слів цікавим для широкої аудиторії. Крім основних завдань, він дозволяє потенційним клієнтам — замовникам перекладацьких послуг, знайти тексти та переклади, схожі на текст майбутнього замовлення. Пошук здійснюється на основі збігу слів в перекладах.

Переклад слів служить для пошуку перекладачів по тематикам і допомагає визначитися з виконавцем замовлення. Відразу після запуску проекту, ми стали отримувати заявки від клієнтів зарезервувати для них конкретних перекладачів.

Таким чином, Ви, як потенційний замовник, можете з’ясувати рівень компетенції нашого бюро, для виконання переказу, грунтуючись на вже виконаних перекладах. а не на обіцянках виконати переклад з потрібної теми.

Зараз йде робота по об’єднанню проекту Переклад слів з нашим онлайн-глосарієм. Порівняння текстів з внутрішньої термінологічною базою ключових слів дозволить редакторам бюро виявляти слабкі місця в тематичному охопленні і заздалегідь підбирати групи перекладачів під можливі перекладацькі проекти.

Мови перекладу: англійська, болгарська, угорська, грецька, грузинська, датська, іспанська, італійський, російський, китайський, киргизька, корейська, литовська, монгольська, німецька, норвезька, польська, португальська, російська, сербська, тайський, таджицький, турецька, туркменська, узбецька, українська, фінська, французька, хінді, хорватська, чеська, японська.

Переклади, знайдені по слову переклад (50)

Переклад слів, проект бюро перекладів  Flarus.

Короткий опис статті: переклад слова Проект бюро перекладів переклад, перекладач, англійська, новина, мову, бюро, німецький

Джерело: Переклад слів — проект бюро перекладів » Flarus.

Також ви можете прочитати