ПЕРЕКЛАД З НІМЕЦЬКОЇ, ПЕРЕКЛАД НА НІМЕЦЬКУ

19.06.2016

. від 260 рублів ПЕРЕКЛАД З НІМЕЦЬКОЇ, ПЕРЕКЛАД НА НІМЕЦЬКУ

Виконаю якісний письмовий переклад текстових документів (сайтів) з німецької мови на російську / з російської на німецьку / з англійської на російську / з англійської на німецьку:

Досвідчений перекладач (виконую переклади з 2004 року)

 • При необхідності можлива робота за договором підряду
  • Оформляю переказ за бажанням замовника (в окремому документі; в одному документі з оригіналом)
  • . ТЕРМІНОВИЙ ПЕРЕКЛАД ТЕКСТУ.

  А також проводжу індивідуальні заняття з німецької мови (репетитор з німецької мови ).

  Юлія Вікторівна

  Тел. +7 (951) 683 00 62 або +7 (911) 734 22 92 (пн-нд, з 10 до 21 год.)

  E-mail: pereved2 @ mail.ru (заберіть пробіли до і після значка @)

  Рецепт якісного перекладу з німецької (та й з будь-якої іншої іноземної) мови — розуміння тексту та його осмислений переклад. Без вникання в оригінальний текст ніколи не вийде якісний переклад, просто за словами грамотний переклад з німецької мови не зробити. Тому важливо, щоб перекладач з німецької на російську відповідально підходив до своєї роботи.

  По затребуваності переклад на німецьку займає друге місце після англійської. Німецька мова широко поширена в мережі Інтернет. Приблизно 12% запитів в пошуковій системі Google робиться на німецькій мові. Переклад на німецьку мову сайту Вашої організації може залучити багато нових партнерів.

  Переклад з німецької, англійської та інших іноземних мов має одну загальну особливість. В силу того що англійська і німецька мови більш місткі, ніж російська, якісно виконаний письмовий переклад тексту на російську буде виглядати дещо довший оригінального тексту.

  Німецька мова (Deutsch, від старонемецкого thioda, thiodisk — «говорить мовою народу»), так само як англійська та голландська, відноситься до західнонімецьким мов. В німецькій мові багато слів, які вимовляються так само як і англійські слова, що позначають ті ж поняття, але пишуться по-іншому.

  Ви також можете ознайомитися з прикладами виконаних мною перекладів:

  Короткий опис статті: перекладач з німецької

  Джерело: ПЕРЕКЛАД З НІМЕЦЬКОЇ, ПЕРЕКЛАД НА НІМЕЦЬКУ

  Також ви можете прочитати