Перекладач англійського тексту в транскрипцію . Lingorado

15.06.2016

Головне меню

Привіт! Ми хочемо зробити цей онлайн-перекладач англійської тексту в транскрипцію найкращим в Інтернеті (детальніше про проект ). Свої побажання та відгуки залишайте в коментарях нижче, вони обов’язково будуть враховані. Відповіді на часті запитання тут .

Транскриптор має наступні особливості і функції:

  • Британський або американський варіант вимови слів. При виборі британського діалекту, згідно з британською фонетикою [r] у кінці слова озвучується, тільки якщо наступне слово у фразі починається з голосного звуку.
  • Звичні нам символи міжнародного фонетичного алфавіту (IPA).
  • Транскрипція тексту зберігає оригінальний формат пропозицій, включаючи розділові знаки і т. п.
  • Можливість відображення транскрипції з урахуванням слабкої позиції слів у реченні. як це відбувається в живій зв’язного мовлення (галочка «Враховувати слабку позицію»).
  • Не знайдені слова, набрані у верхньому регістрі, інтерпретуються як абревіатури (транскрипція абревіатур відображається буквально через дефіс).
  • Щоб зручніше було звірятися з оригіналом, можливий паралельний висновок транскрипції в два стовпці з вихідним текстом англійською мовою або підрядником. Просто виберіть потрібний варіант під полем введення.
  • Потрібен англійський текст пісні російськими буквами. Будь ласка! Поряд з полем вводу є відповідна позначка для тих, хто ніколи не вчив англійську (тим не менш, фонетична транскрипція не складна в освоєнні і завжди переважніше).
  • У випадках, коли слово може вимовлятися по-різному, ви можете вибрати з декількох варіантів транскрипції. Такі слова відображаються у вигляді посилань (синім кольором). Якщо навести на них мишку, то з’явиться список варіантів вимови. Для перебору варіантів у тексті (щоб потім роздрукувати або скопіювати текст в буфер обміну з правильною вимовою) слід клацнути по слову мишею.

Якщо при копіюванні на свій комп’ютер символи IPA відображаються у вас некоректно, значить у вас проблема зі шрифтами. Прочитайте «Технічне примітка» внизу цієї сторінки Вікіпедії. Шрифти з підтримкою IPA можна знайти тут і тут .

Перекладач англійського тексту в транскрипцію. 1 180 коментарів

Короткий опис статті: перекладач англо російська онлайн Привіт! Ми хочемо зробити цей онлайн-перекладач англійської тексту в транскрипцію найкращим в Інтернеті (детальніше про проект). Свої побажання та відгуки

Джерело: Перекладач англійського тексту в транскрипцію | Lingorado

Також ви можете прочитати