Перекладач онлайн. Он-лайн перекладачі.

15.06.2016

http://translate.google.ru — Онлайн перекладач від Google. Переклад текстів, веб-сторінок, документів. Величезна кількість мов, всі можливі напрями перекладу між наявними мовами. Є функція розпізнавання мови.

http://translate.ru — Онлайн перекладач тексту і сайтів від компанії ПРОМТ. Для перекладу доступні англійська, іспанська, італійська, німецька, португальська, російська, французька. Є функція визначення мови. Для перекладу доступні не всі мовні пари.

http://www.systran.co.uk/ — Онлайн перекладач тексту і веб-сторінок компанії Systran. Базовий мова англійська. Перекази доступні між англійською та іншими мовами. Крім загальнопоширених мов пристуствуют такі як арабська, китайська, голландська, грецька, японська, корейська, польська, шведська.

http://babelfish.yahoo.com/ — Онлайн перекладач тексту і веб-сторінок від Yahoo. Працює на базі Systran. Крім загальнопоширених мов доступні такі як китайський традиційний, китайський спрощений, японська, корейська, голландська, грецька.

http://www.worldlingo.com/ru/ — Онлайн перекладач текстів, документів, веб-сторінок від компанії WorldLingo. Для перекладу доступні рідкісні мови як арабська, болгарська, чеська, датська, голландська, фарсі, фінська, грецька, хауса, іврит, гінді, угорська, японська, корейська, норвезька, пушту, польська, румунська, сербська, шведська, тайська, турецька, українська.

http://www.freetranslation.com — Онлайн перекладач текстів і веб-сторінок від компанії SDL. Набір мов такий же як у WorldLingo.

http://translation.babylon.com/ — Онлайн перекладач і словник від компанії Babylon. Для перекладу є безліч мов, включаючи арабська, грецька, японська, турецька, чеська, данська, голландська, іврит, гінді, угорська, корейська, фарсі, польський, румунський, шведський, українська, урду. Набір мов практично збігається з WorldLingo та SDL, можливо, що використовуються одні і ті ж словникові бази.

http://lingvo.abbyyonline.com/ru — Онлайн словник компанії ABBYY Lingvo. Для перекладу доступні англійська, німецька, французька, італійська, іспанська, українська, латинська, російська. Для перекладу доступні не всі мовні пари.

http://www.rambler.ru/dict/ — Онлайн словник від Rambler. Представлені класичні словники видавництва «Російська мова — Медіа» — англо-російський, російсько-англійська, німецько-російський і російсько-німецький.

http://multilex.ru — Онлайн словник Мультилекс. Доступні перекази між російським і наступними мовами — англійська, іспанська, італійська, німецька, португальська, французька.

http://dict.en.iciba.com/ — Онлайн словник англо-китайський, китайсько-англійський від компанії iCIBA, що випускає англо-китайсько-англійський словник Kingsoft Powerword.

http://sozdik.kz — Онлайн словник російсько-казахський, казахсько-російський.

http://soylem.kz — Онлайн перекладач текстів російсько-казахський, казахсько-російський (в процесі розробки). Велика словникова база. Висока точність і швидкість перекладу.

Короткий опис статті: перекладач онлайн з російської на англійську

Джерело: Перекладач онлайн. Он-лайн перекладачі.

Також ви можете прочитати