Перекладач сайтів google, скрипт на jQuery

15.06.2016

Перекладач сайтів google — скрипт на jQuery

Перекладач сайтів google, скрипт на jQuery

Ще один корисний і практичний плагін jQuery. який працює з API пошукової системи Google. дозволяє переводити ваш сайт або блог на-льоту практично на будь-яку мову світу.

Підключивши його до свого сайту, ви зможете ще більше розширити його аудиторію, оскільки тепер будь-який відвідувач зможе прочитати вміст ваших статей на своїй рідній мові.

Моментальний переклад сайту на будь-яку мову

Онлайн переклад вмісту сторінки вашого сайту при використанні цього скрипта здійснюється моментально і без перезавантаження сторінки.

Відвідувачі вашого сайту зможуть читати вміст ваших статей на 56 мовами, починаючи з африканського, албанського і кінчаючи уельським і єврейським.

Переклад сайту на jQuery — скрипт для перекладу сайту онлайн
jQuery скрипт для перекладу сайту: підключення

Передусім, оскільки перекладач є плагіном jQuery. підключаємо до сайту (між тегами HEAD. у самому низу перед закриваючим тегом) цю бібліотеку і слідом за нею сам скрипт плагіна-перекладача сайтів на-льоту:

Стислу jQuery ми підключаємо бібліотеку з Google. а сам скрипт плагіна відкриваємо за цим посиланням. копіюємо, зберігаємо в текстовому редакторі під відповідним ім’ям і закачуємо на сайт.

Наступний етап: ініціалізація онлайн перекладача з потрібними нам параметрами, для цього вставляємо нижче:

jQuery(document).ready(function ($) <

$(h1,h2,h3,p,li,span).translator();

>);

У цьому скрипті перераховуємо через кому, html теги елементів сторінки сайту вміст яких треба перекладати.

А загальний вигляд коду сторінки з вже підключеним скриптом перекладача сайтів буде приблизно такий:

jQuery(document).ready(function ($) <

$(h1,h2,h3,p,li,span).translator();

>);

. Контент сайту.

Тепер у правому верхньому куті ваших сторінок буде перебувати список з доступними для перекладу мовами, а ви зможете сміливо спамити ділитися своїми посиланнями на іноземних блогах і сайтах, адже відвідувачі з них тепер будуть розуміти зміст ваших статей.

Короткий опис статті: перекладач сайтів Ще один корисний і практичний плагін jQuery, який працює з API пошукової системи Google, дозволяє переводити ваш сайт або блог на-льоту практично на будь-яку мову світу. Підключивши його до свого сайту, ви зможете ще більше розширити Перекладач сайтів google — скрипт на jQuery

Джерело: Перекладач сайтів google — скрипт на jQuery

Також ви можете прочитати