Перекладач з вимовою слів онлайн

18.06.2016

Перекладач з вимовою слів онлайн

Вітаю всіх на одній з сторінок цього блогу і в рамках даного матеріалу поговоримо про перекладач, який дає нам можливість не тільки перекладати слова, а й слухати їх вимова.

Так, саме вимова дуже важливо для всіх, хто навчається англійської. Адже звичка, це страшна сила — один раз неправильно запам’ятав і потім постійно вилазить помилка, яка може спровокувати нерозуміння або каламбур серед спілкуються .

Але за допомогою таких корисних лінгвістичних сервісів, як translate.ru можна про таку проблему забути і користуватися онлайн в будь-який час.

Ось як виглядає інтерфейс перекладача: Перекладач з вимовою слів онлайн

Все досить просто і зрозуміло. Немає будь-яких наворотів дизайну, які просто б заважали або гальмували роботу сервісу. Це головне скажу я Вам і просто пропоную перейти до самого перекладу, протестувавши його в реальній ситуації.

Свої відгуки можете залишати під цією статтею. Обґрунтовані і корисні буду публікувати на цій сторінці.

Запитала в жовтні 2013 року: Олена Федорова

 • як скачати. — Відповідь:
 • Його скачати не можна, так як це онлайн перекладач, доступ до якого надається тільки на сайті. Додала: Наталія Головачова
 • А як прослухати перекладений текст? — Відповідь:
 • Якщо перевести ціле речення, то прослухати текст не вдасться. Але можна зробити по іншому. Взяти окремо слово з перекладеного тексту, яка незрозуміло як читати правильно, і вставити його в поле на місце, де стояло російське пропозицію. Натиснути переклад. З’явиться переклад англійського слова на російську і буде значок Динаміка. Натиснути і прослухати його вимову. Там же буде написана транскрипція і до речі.

  Відмітка:

 • Текст авторизований 17.01.2014

  Хеш: 7b8d70390c7b8d70390c

  Короткий опис статті: англійський перекладач Перекладач з вимовою слів онлайн

  Джерело: Перекладач з вимовою слів онлайн

 • Також ви можете прочитати