Підручники, аудіо відео уроки англійської мови lengish.com

20.02.2017

Аудіо і відео уроки англійської мови для початківців

Даний розділ представлений відео уроками англійської мови «Look ahead» і «Follow me». Уроки тривалістю 20-25 і 10-15 хвилин відповідно присвячені кожен певній тематиці. У відеокурсу «Look ahead» пояснюються так само і правила англійської граматики, в той час як відеокурс «Follow me» акцентується на вивченні лексики в певних побутових і життєвих ситуаціях.

Уроки обох курсів по своїй складності і інтенсивності підійдуть для початківців вивчення мови. Все відео уроки підносять навчальний матеріал з гумором, і дивитися їх можна як невеликі художні фільми англійською мовою — розслабившись і отримуючи задоволення від процесу перегляду.

Короткі описи змісту уроків допоможуть вам вибрати саме ту тему лексики, яка вас цікавить. Для перегляду відео уроків англійської мови необхідно підключення до мережі internet на швидкості 256 кбіт/с і вище а так само встановлений плагін Flas player версії 6 і вище.

Англійські тексти з перекладом і mp3-аудіосупроводом допоможуть вам тренувати сприйняття мови на слух і читання. Mp3 аудіо записи будуть цікаві тим, хто хоче познайомитися з різними прикладами стилів вимови англійською мовою.

Аудіо mp3 курс англійської мови — це 50 уроків розбитих за принципом охоплення однієї лексичної теми. Кожен з уроків тривати 2-3 хвилини і побудований у формі діалогу.

Підручники, самовчителі англійської мови ви можете завантажити і використовувати для самостійного вивчення англійської мови. Самовчителі англійської мови пропонуються з mp3-аудіозаписами і є комплексними посібниками для вивчення англійської мови. У них охоплюється і граматика, і лексика, є вправи для самостійної і для класної роботи.

розділ фільмами англійською мовою ввійшли загальноосвітні та пізнавальні фільми англійською мовою про Великобританії, Англії і англійців, географії, історії, традиції, звичаї та уклад життя мешканців Британських островів. А також фільми про найбільших містах США.

Короткий опис статті: аудіо уроки англійської мови

Джерело: Підручники, аудіо відео уроки англійської мови lengish.com

Також ви можете прочитати