Професійне Бюро Перекладів: Москва, Санкт-Петербург, Київ, Новосибірськ

05.07.2015

Професійне бюро перекладів (Москва-СПб-Єкатеринбург)

Вибір бюро

Замовляючи перекладацькі послуги, Ви, напевно, ретельно підходите до вибору виконавця. робите пробний замовлення, щоб оцінити якість перекладу і т. д.

Дійсно, від правильного вибору перекладацької компанії залежить багато чого. Адже ніхто не хоче пускати гроші на вітер. навіть якщо їх багато!

Отже, якщо Ви з самого початку зацікавлені надійного виконавця. якщо Вам потрібні професійні послуги перекладу за розумними цінами, то пропонуємо Вам спробувати в якості виконавця наше бюро, яке давно і успішно працює з багатьма клієнтами з Санкт-Петербурга, Москви та інших міст, а також з іноземними замовниками.

Коротко про наше бюро

Ми надаємо послуги письмового перекладу текстів англійською, італійською, іспанською, німецькою, французькою, фінською та багатьох інших мовах. Тематика робіт різноманітна: співробітники нашого бюро виконають за Вашим замовленням технічний, общетематический, юридичний, медичний переклад.

Наші ціни вигідно відрізняються від невиправдано завищених розцінок багатьох конкурентів. Середня ціна типового перекладу з англійської мови від 200 руб за умовну сторінку. При цьому варто врахувати, що на ціну впливають терміновість виконання, складність тексту мова перекладу. Тому для більш точного визначення ціни відправте передбачуваний для перекладу текст через контактну форму.

Крім письмового перекладу пропонуємо наступні послуги:

— верстка готового тексту,

— редагування,

— переддруковна підготовка,

— друк в друкарні.

Наш головний офіс знаходиться в Санкт-Петербурзі, а також працює онлайн-представництво в Москві.

Як зробити замовлення? Просто надішліть нам текст для перекладу через контактну форму. Менеджер підготує пропозицію, вишле Вам його по електронній пошті і потім зв’яжеться з Вами для подальшого обговорення подробиць. Після Вашого підтвердження замовлення буде прийнято в роботу.

Серед наших постійних замовників багато відомих компаній Москви, Санкт-Петербурга, зарубіжних держав:

WRIGLEY, консалтингова компанія Colliers International, компанія Gesobau AG, Pellets Partner Group, ЗАТ «Індастріал поінт» (виробництво і реалізація мобільних установок), ЗАТ «Конекрейнс» (поставка, монтаж, запасні частини, ремонт, технічне обслуговування промислових кранів), маркетингове агентство ЗАТ «Маркинвест СПб».

Короткий опис статті: російсько-німецький словник Якщо Вам потрібні послуги перекладу або Ви переводите самі, то цей сайт для Вас!

Джерело: Професійне Бюро Перекладів: Москва, Санкт-Петербург, Київ, Новосибірськ

Також ви можете прочитати