Професійне бюро перекладів перекладацьке бюро «Метатекст.

15.06.2016

«Метатекст» — мережа бюро перекладів Алмати

Бюро перекладів «Метатекст» працює на перекладацькому ринку Казахстану багато років. За цей час наші фахівці перевели сотні текстів різного рівня складності і спрямованості, а клієнтами компанії стали приватні особи, представники малого та середнього бізнесу, а також великі корпорації з світовим ім’ям. Накопичений досвід дозволяє нам максимально швидко і якісно виконувати переклад як власних документів, так і об’ємної документації по складній тематиці. Враховуючи потреби наших замовників, які шукають можливість оперативно отримати необхідні їм послуги, ми відкрили в Алмати 3 офісу, які займаються обробкою та виконанням замовлень від приватних клієнтів, а також термінових невеликих переказів для юридичних осіб. Вам потрібен переклад великої кількості сторінок в стислі терміни? Спеціально для виконання таких замовлень ми формуємо проектну команду з перекладачів, редакторів, коректорів, досвідчених верстальників і менеджера, який керує робочим процесом. Грамотна організація праці та розподіл обов’язків допомагають нам реалізувати самий складний проект з мінімальними тимчасовими витратами.

Наш досвід

У нашій компанії працюють висококласні фахівці, кожен з яких є справжнім професіоналом у своїй сфері. Всі досвідчені перекладачі закріплені за певними напрямками перекладу, що дозволяє нам швидко вирішувати будь-які поставлені завдання. Ми готові виконати переклади на будь-яку іноземну мову.

Наші переваги

Ми з задоволенням йдемо назустріч кожному клієнту і готові надати безкоштовну консультацію для вибору оптимального продукту. Враховуючи всі побажання клієнта, наші менеджери підберуть оптимальне лінгвістичне рішення, яке буде максимально повно відповідати його очікуванням. Але і це ще не все. Використання комплексних пропозицій «Метатекст» дозволяє знизити фінансові та часові витрати.

Ми пишаємося

  • Успішно реалізованими проектами
  • Високою якістю письмових перекладів будь-яких текстів
  • Високою якістю усного перекладу
  • Наявністю індивідуального сервісу високо рівня
  • Використанням сучасних технологій
  • Постійним контролем якості на кожному етапі

Наш досвід у створенні письмових перекладів

Наші перекладачі успішно виконали величезну кількість перекладів складної технічної документації і текстів вузької спеціалізації. В процесі роботи ми активно створюємо словники певної тематичної спрямованості. У нашій скарбничці глосарії з інформаційних технологій. медичної, нафтогазової тематики, які складені з урахуванням потреб клієнтів та особливостей кожного проекту.

Використання сучасних технологій

Короткий опис статті: перекладач англійської

Джерело: Професійне бюро перекладів – перекладацьке бюро «Метатекст»

Також ви можете прочитати