ProLing Office 5.0 SP2 Standard

20.02.2017

ProLing Office 5.0 SP2 Standard

Пролінг офіс 5.0 — кращий і простий спосіб поліпшувати якість підготовки документів в організаціях російською та українською мовами. Пролінг ОФІС містить у собі пакети РУТА (перевірка орфографії), УЛІС (електронні словники), ПЛАЙ (перекладач), MTSearch (повнотекстовий пошук документів).

Випущено: 2010 — 2011

Розроблено: ProLing

ОС: Windows all

Таблетка: Присутній

РУТА ® 5.0 SP1 містить всі засоби, необхідні, щоб шукати і виправляти орфографічні та граматичні помилки, розставляти переноси в словах, вибирати синоніми. РУТА 5.0 SP1 вбудовується в Microsoft® Office, розширює і доповнює лінгвістичні можливості засобів перевірки правопису. У лексичній базі охоплено понад уживану лексику української мови і дотримані сучасні норми правопису.

ПЛАЙ ™ 5.0 SP1 — це програма, яка переводить документи з російської на українську мову і навпаки. З цим додатком виходить перекладений документ того ж стилю і формату, як вихідний. При редагуванні доступні різні словники та довідкові лінгвістичні системи.

УЛІС ™ 5.0 SP1 — набір електронних словників російсько-українського та українсько-російського, переказний, тезаурус, парадигматический. Компоненти УЛІС 5.0 SP1 можуть використовуватися як окремі додатки. Словникова стаття з словників знаходить для слова будь-якої граматичної форми.

ProLing Office 5.0 SP2 Standard завантажити з офіційного сайту

Короткий опис статті: proling office 6.0 40.2 sp2 pro Пролінг офіс — кращий і простий спосіб поліпшувати якість підготовки документів в організаціях російською та українською мовами. Пролінг ОФІС містить у собі пакети РУТА (перевірка орфографії) правопису, документів, ProLing, словники, Пролінг, Office, словників, лінгвістичні, УЛІС™50, довідкові, документ, редагуванні, ProLing Office 5.0 SP2 Standard скачати безкоштовно

Джерело: ProLing Office 5.0 SP2 Standard

Також ви можете прочитати